Můj blog CO2 neutrální

od Maky | 06.12.2011 |

Meno carta e Co2 neutral grazie a Doveconviene
by Doveconviene.it

Je to trochu "Slyšel jsem o zahraniční blogy a je vzkvétat v Itálii díky webu Doveconviene.it portál, který spojuje letáky různých užitečných obchodech porovnat ceny a snížení papírové verze výše.

Zúčastnit se je jednoduché, stačí:

Napište příspěvek na svůj blog o této iniciativě Doveconviene.it , říká, že to je váš blog nebo webové stránky s nulovým dopadem.
Vyberte tlačítko, které preferujete z těch, které nabízí na místě a dát je na svůj blog, například v postranním panelu.
Nahlásit odkaz na váš příspěvek písemně na co2neutral@doveconviene.it

Budou zasadit strom pro vás odstranění emisí CO2.

Tento projekt je navíc k odstranění emisí CO2 je vhodná pro zalesňování některých oblastech odlesněných.


To je to, co se snažím dělat Dr. Alexander Wissner-Gross:

Kolik CO2 produkuje můj blog? Podle Dr. Alexander Wissner-Gross, aktivista v oblasti životního prostředí a Harvard fyzik, webové stránky, produkuje v průměru asi 0,02 g CO2 na jednu návštěvu. Za předpokladu, že 15.000 zobrazených stránek za měsíc, to znamená do 3,6 kg CO2 ročně. Tato výroba je především spojené s provozem serveru.
Kolik CO2 je pohlcena stromu? Závisí na mnoha faktorech, ale Úmluva Organizace spojených národů o změně klimatu (UNFCCC) odhaduje, že každý rok v průměru strom absorbuje přibližně 10 kg CO2. Uvažujeme obezřetně 5 kg za rok pro každý strom.
Strom neutralizuje emise CO2 vašeho blogu, po dobu 50 let! Jak je patrné z výše uvedeného účtu, váš blog produkuje alespoň 3,6 kg CO2 za rok, strom, eliminuje 5 a žije v průměru 50 let! Pomoc zasadit jeden Stručně řečeno, můžete i nadále psát na svůj blog na další poloviny století!

Nemyslím si, že si chcete číst mé bláboly pro příštích 50 let, takový člověk je opravdu kruté mučení a kruté, nemám na nic, ale za zmínku, že na výsadbu strom nikdy neudělal škodu kosmu jsem řekl: "Proč ne? "A pak čekat, můžete také držet, je zcela zdarma a budete se cítit méně vinni s matkou přírodou.

2 Responses to "Můj blog CO2 neutrální"

  1. Jsem rád, že jsi se rozhodl být taky! Dělal jsem to už dávno a je to pěkné, protože pak vám zašleme e-mail s odkazem, kde můžete sledovat skupinu stromů vysazených ;)

  2. Opravdu, to je krása! Alespoň není jisté, že se zasadil.
    Je to nádherný iniciativu a jak jsem se připojit většinou nemám ani zabíjet komáry!

Dovolená jeden Namítat