Můj blog CO2 neutrální

by máky | 06.12.2011 |

Meno carta e Co2 neutral grazie a Doveconviene
by Doveconviene.it

Je to trochu "Slyšel jsem o blogy cizince, a to je vzkvétat v Itálii díky webu Doveconviene.it portál, který sdružuje letáky různých obchodů užitečných porovnání cen a snížení papírové verze výše.

Zúčastnit se je jednoduché, stačí:

Napište příspěvek na svém blogu o této iniciativě Doveconviene.it , říká, že to je váš blog nebo webové stránky s nulovým dopadem.
Vyberte tlačítko, které preferují od těch, které nabízí na místě a dát je na svém blogu, například v postranním panelu.
Nahlásit odkaz na váš příspěvek písemně na co2neutral@doveconviene.it

Budou zasadit strom pro vás eliminaci emisí CO2.

Tento projekt kromě odstranění emisí CO2 je užitečné pro zalesňování některých oblastech odlesněných.


To je to, co se snažím dělat Dr. Alexander Wissner-Gross:

Kolik CO2 produkuje můj blog? Podle Dr. Alexander Wissner-Gross, aktivista v oblasti životního prostředí a fyzik na Harvardu, webové stránky produkuje v průměru asi 0,02 g CO2 na jednu návštěvu. Za předpokladu, že 15.000 zobrazených stránek za měsíc, to znamená do 3,6 kg CO2 ročně. Tato výroba je především spojené s provozem serveru.
Kolik CO2 je absorbován stromu? To záleží na mnoha faktorech, ale úmluva Organizace spojených národů o změně klimatu (UNFCCC), počítá, že strom absorbuje každý rok v průměru o 10 kg CO2. Domníváme se, že obezřetně 5kg rok za každý strom.
Strom neutralizovat emise CO2 z vašeho blogu, po dobu 50 let! Jak je patrné z výše uvedeného účtu, váš blog produkuje alespoň 3,6 kg CO2 ročně, strom eliminuje 5 a žijí v průměru o 50 let! Pomoc zasadit jeden, zkrátka, můžete pokračovat psát na svůj blog pro příští půl století!

Nemyslím si, že si chcete číst mé iluze o dalších 50 let, jako mučení je lidé opravdu kruté krutý a já nemám nic, ale za zmínku, že výsadbu stromu nikdy neublížil vesmír jsem řekl: "Proč ne? "A pak čekat, připojit i vy, je zcela zdarma, a budete se cítit méně provinile se matka příroda.

2 Reakce na "mém blogu CO2 neutrální"

  1. Jsem rád, že jste se rozhodli připojit se taky! Jsem udělal dávno a je pěkné, protože pak vám zašleme e-mail s odkazem, kde můžete sledovat skupinu stromů vysazených ;)

  2. Opravdu, to je krása! Alespoň, že je jisté, že se zasadil.
    Je to nádherný iniciativu, a jak jsem nemohl připojit hlavně, že nemám ani zabíjet komáry!

Napsat komentář