Můj blog CO2 neutrální

by Maky | 06.12.2011 |

Meno carta e Co2 neutral grazie a Doveconviene
by Doveconviene.it

Je to trochu "Slyšel jsem o blogy cizince, a to je vzkvétat v Itálii díky webu Doveconviene.it portál, který sdružuje letáky různých obchodů užitečných porovnání cen a snížení papírové verzi výše.

Zúčastnit se je jednoduché, stačí:

Napište příspěvek na svém blogu o této iniciativě Doveconviene.it , říká, že je váš blog nebo webové stránky s nulovým dopadem.
Vyberte tlačítko, který preferujete od těch, které nabízí na místě a položte je na svůj blog, například v postranním panelu.
Nahlásit odkaz na svůj příspěvek písemně na co2neutral@doveconviene.it

Budou zasadit strom pro vás eliminovat své emise CO2.

Tento projekt navíc k eliminaci emisí CO2 je užitečné pro zalesňování některých oblastech odlesněných.


To je to, co se snažím dělat Dr. Alexander Wissner-Gross:

Kolik CO2 produkuje můj blog? Podle Dr. Alexander Wissner-Gross, aktivisty v oblasti životního prostředí a fyzik na Harvardu, webové stránky produkuje průměrně asi 0,02 g CO2 na jednu návštěvu. Za předpokladu, že 15.000 stránek návštěv za měsíc, to znamená do 3,6 kg CO2 ročně. Tato výroba je převážně spojena s provozem serveru.
Kolik CO2 je absorbován stromem? To záleží na mnoha faktorech, ale úmluva Organizace spojených národů o změně klimatu (UNFCCC), počítá, že strom absorbuje ročně v průměru o 10 kg CO2. Považujeme obezřetně 5kg rok pro každého stromu.
Strom neutralizuje emise CO2 z vašeho blogu, po dobu 50 let! Jak je uvedeno ve výše uvedeném účtu, váš blog produkoval alespoň 3,6 kg CO2 ročně, strom eliminuje 5 a žijí v průměru o 50 let! Pomoc zasadit jeden, zkrátka, můžete i nadále psát na svůj blog pro příští půl století!

Nemyslím si, že si chcete číst mé iluze pro příštích 50 let, jako mučení, je velmi krutý k lidem a já se vůbec krutý, ale upozorňuje, že výsadbu stromu nikdy neublížil vesmír jsem řekl: "Proč ne? "A pak čekat, připojit vás taky, je to zcela zdarma a budete se cítit méně vinni s matkou přírodou.

2 Reakce na "mém blogu CO2 neutrální"

  1. Jsem rád, že jste se rozhodli připojit taky! Jsem udělal dávno a je pěkné, protože pak se vám zašleme e-mail s odkazem, kde můžete sledovat skupinu zasazených stromů ;)

  2. Opravdu, to krása! Přinejmenším je zde jistota, že zasadil.
    Je to nádherný iniciativu a já jsem nemohl připojit jak je uvedeno výše, že nemám ani zabíjet komáry!

Zanechte Odpovědět