Můj blog CO2 neutrální

by Maky | 06.12.2011 |

Meno carta e Co2 neutral grazie a Doveconviene
by Doveconviene.it

Je to trochu "Slyšel jsem o blogy cizince a je vzkvétat v Itálii díky webu Doveconviene.it portál, který sdružuje letáky různých obchodů užitečné pro srovnání cen a snížení papírové verze výše uvedeného.

Zúčastnit se je jednoduché, stačí:

Napište příspěvek na svém blogu o podnětu Doveconviene.it, říká, že je váš blog nebo webové stránky s nulovým dopadem.
Vyberte tlačítko, který preferujete od těch, které nabízí na místě a položte je na svůj blog, například v postranním panelu.
Nahlásit odkaz na svůj příspěvek písemně na co2neutral@doveconviene.it~~V

Budou zasadit strom pro eliminaci své emise CO2.

Tento projekt navíc k odstranění emisí CO2 je užitečné pro zalesnění některých oblastech odlesněných.


To je to, co se snažím dělat Dr. Alexander Wissner-Gross:

Kolik CO2 produkuje můj blog? Podle Dr. Alexander Wissner-Gross, aktivisty v oblasti životního prostředí a Harvard fyzik, webové stránky produkuje průměrně asi 0,02 g CO2 na jednu návštěvu. Za předpokladu, že 15.000 stránek návštěv za měsíc, to znamená do 3,6 kg CO2 ročně. Tato výroba souvisí především s provozem serveru.
Kolik CO2 je absorbován stromu? To záleží na mnoha faktorech, ale Úmluvu Organizace spojených národů o změně klimatu (UNFCCC), počítá, že strom absorbuje ročně v průměru o 10 kg CO2. Domníváme se, že obezřetně 5 kg ročně u každého stromu.
Strom neutralizuje emise CO2 z vašeho blogu, na 50 let! Jak je uvedeno ve výše uvedeném účtu, váš blog produkoval alespoň 3,6 kg CO2 ročně, strom eliminuje 5 a žít v průměru 50 let! Pomoc zasadit jeden, stručně řečeno, můžete i nadále psát na svůj blog pro příští půl století!

Nemyslím si, že si chcete číst mé iluze pro příštích 50 let, jako mučení, je velmi krutý k lidem a já nejsme vůbec krutý, ale upozorňuje, že výsadbu stromu nikdy neublížil vesmír jsem řekl: "Proč ne? "A pak jsi počkat, k vám taky, je zcela zdarma a budete se cítit méně vinni s matkou přírodou.

2 Reakce na "mém blogu CO2 neutrální"

  1. Jsem rád, že jste se rozhodli zapojit se taky! Dělal jsem dávno a je pěkné, protože pak vám zašleme e-mail s odkazem, kde můžete sledovat skupinu zasazených stromů ;)

  2. Opravdu, to je krása! Přinejmenším je jisté, že se zasadil.
    Je to úžasná iniciativa, a já nemohl připojit jak je uvedeno výše, že nemám ani zabíjet komáry!

Napsat komentář