Môj blog CO2 neutrálne

od Maky | 06.12.2011 |

Meno carta e Co2 neutral grazie a Doveconviene
podľa Doveconviene.it

Je to trochu "Počul som o zahraničných blogov a to je prekvitať v Taliansku vďaka stránkach Doveconviene.it portálu, ktorý združuje letáky rôznych užitočných obchodoch porovnať ceny a zníženie tlačenej verzie vyššie.

Pripojenie je jednoduché, stačí:

Napíšte príspevok na svojom blogu o tejto iniciatíve Doveconviene.it s tým, že váš web je blog alebo nulový vplyv.
Button si vybrať obľúbený medzi tie, ktoré navrhla na mieste a dať ich na vašom blogu, napríklad v bočnom paneli.
Nahlásiť odkaz na váš príspevok písomne ​​na co2neutral@doveconviene.it

Budú zasadiť strom pre vás eliminovať emisie CO2.

Tento projekt, okrem odstránenia emisií CO2 je vhodná pre zalesňovanie niektorých oblastiach odlesnených.


To je to, čo sa snažím robiť, Dr Alexander Wissner-Gross:

Koľko CO2 produkuje môj blog? Podľa Dr Alexander Wissner-Gross, aktivista v oblasti životného prostredia a fyzik na Harvarde, webové stránky vytvára v priemere asi 0,02 g CO2 na jednu návštevu. Za predpokladu, že 15.000 zobrazených stránok za mesiac, to znamená 3,6 kg CO2 ročne. Táto výroba je prevažne spojená s prevádzkou servera.
Koľko CO2 je absorbovaný stromu? Záleží na mnohých faktoroch, ale dohovor Organizácie Spojených národov o zmene klímy (UNFCCC) odhaduje, že každý rok strom absorbuje v priemere o 10 kg CO2. Uvažujeme obozretne 5 kg za rok pre každý strom.
Strom neutralizuje emisie CO2 vášho blogu, za 50 rokov! Ako je uvedené vo vyššie uvedenom účte, váš blog produkuje najmenej 3,6 kg CO2 ročne, strom eliminuje 5 a žije v priemere 50 rokov! Ktoré nám pomáhajú zasadiť jeden, v skratke, môžete aj naďalej písať na svoj ​​blog pre budúci pol storočia!

Nemyslím si, že si chcete čítať moje bláboly pre najbližších 50 rokov, taký človek je naozaj kruté mučenie a kruté nemám nič, ale za zmienku, že na výsadbu strom nikdy urobil zle do kozmu som povedal: "Prečo nie? "A potom čakať, môžete tiež držať, je úplne zadarmo a budete sa cítiť menej vinní s matkou prírodou.

2 Reakcia na "neutrálnej Môj blog CO2"

  1. Som rád, že ste sa rozhodli pripojiť sa taky! Urobil som to už dávno a je to pekné, pretože potom sa vám zašleme e-mail s odkazom, kde môžete sledovať skupinu stromov vysadených ;)

  2. Naozaj, to je krása! Aspoň nie istota, že je zasadiť.
    Je to úžasná iniciatíva, a ako som sa pripojiť, najmä, že som sa ani zabíjať komáre!

Required