Môj blog CO2 neutrálne

by Maky | 06.12.2011 |

Meno carta e Co2 neutral grazie a Doveconviene
by Doveconviene.it

Je to trochu "Počul som o blogy cudzincov, a to je prekvitať v Taliansku vďaka webu Doveconviene.it portál, ktorý združuje letáky rôznych obchodov užitočných Tablety a zníženie papierovej verzii vyššie.

Zúčastniť sa je jednoduché, stačí:

Napíšte príspevok na svojom blogu o tejto iniciatíve Doveconviene.it , hovorí, že je váš blog alebo webové stránky s nulovým dopadom.
Vyberte tlačidlo, ktorý preferujete od tých, ktoré ponúka na mieste a položte ich na svoj blog, napríklad v bočnom paneli.
Nahlásiť odkaz na svoj ​​príspevok písomne ​​na co2neutral@doveconviene.it

Budú zasadiť strom pre vás eliminovať svoje emisie CO2.

Tento projekt navyše k eliminácii emisií CO2 je užitočné pre zalesňovanie niektorých oblastiach odlesnených.


To je to, čo sa snažím robiť Dr. Alexander Wissner-Gross:

Koľko CO2 produkuje môj blog? Podľa Dr Alexander Wissner-Gross, aktivistami v oblasti životného prostredia a fyzik na Harvarde, webové stránky produkuje priemerne asi 0,02 g CO2 na jednu návštevu. Za predpokladu, že 15.000 stránok návštev za mesiac, to znamená do 3,6 kg CO2 ročne. Táto výroba je prevažne spojená s prevádzkou servera.
Koľko CO2 je absorbovaný stromom? To záleží na mnohých faktoroch, ale dohovor OSN o zmene klímy (UNFCCC), počíta, že strom absorbuje ročne v priemere o 10 kg CO2. Považujeme obozretne 5kg rok pre každého stromu.
Strom neutralizuje emisie CO2 z vášho blogu, po dobu 50 rokov! Ako sa uvádza vo vyššie uvedenom účte, váš blog produkoval aspoň 3,6 kg CO2 ročne, strom eliminuje 5 a žijú v priemere o 50 rokov! Pomoc zasadiť jeden, skrátka, môžete aj naďalej písať na svoj ​​blog pre budúci pol storočia!

Nemyslím si, že si chcete čítať moje ilúzie pre najbližších 50 rokov, ako mučenie, je veľmi krutý k ľuďom a ja sa vôbec krutý, ale upozorňuje, že výsadbu stromu nikdy neublížil vesmír som povedal: "Prečo nie? "A potom čakať, pripojiť vás taky, je to úplne zadarmo a budete sa cítiť menej vinní s matkou prírodou.

2 Reakcie na "mojom blogu CO2 neutrálne"

  1. Som rád, že ste sa rozhodli pripojiť taky! Som urobil dávno a je pekné, pretože potom sa vám zašleme e-mail s odkazom, kde môžete sledovať skupinu zasadených stromov ;)

  2. Naozaj, to krása! Prinajmenšom je tu istota, že zasadil.
    Je to nádherný iniciatívu a ja som nemohol pripojiť ako je uvedené vyššie, že nemám ani zabíjať komáre!

Zanechajte Odpovedať