Môj blog CO2 neutrálna

by Maky | 06.12.2011 |

Meno carta e Co2 neutral grazie a Doveconviene
by Doveconviene.it

Je to trochu "Počul som o blogy cudzincov a je prekvitať v Taliansku vďaka webu Doveconviene.it portál, ktorý združuje letáky rôznych obchodov užitočné pre porovnanie cien a zníženie papierové verzie vyššie uvedeného.

Zúčastniť sa je jednoduché, stačí:

Napíšte príspevok na svojom blogu o podnete Doveconviene.it, hovorí, že je váš blog alebo webové stránky s nulovým dopadom.
Vyberte tlačidlo, ktorý preferujete od tých, ktoré ponúka na mieste a položte ich na svoj blog, napríklad v bočnom paneli.
Nahlásiť odkaz na svoj ​​príspevok písomne ​​na co2neutral@doveconviene.it~~V

Budú zasadiť strom pre elimináciu svoje emisie CO2.

Tento projekt navyše na odstránenie emisií CO2 je užitočné pre zalesnenie niektorých oblastiach odlesnených.


To je to, čo sa snažím robiť Dr. Alexander Wissner-Gross:

Koľko CO2 produkuje môj blog? Podľa Dr Alexander Wissner-Gross, aktivistami v oblasti životného prostredia a Harvard fyzik, webové stránky produkuje priemerne asi 0,02 g CO2 na jednu návštevu. Za predpokladu, že 15.000 stránok návštev za mesiac, to znamená do 3,6 kg CO2 ročne. Táto výroba súvisí predovšetkým s prevádzkou servera.
Koľko CO2 je absorbovaný stromu? To záleží na mnohých faktoroch, ale Dohovor OSN o zmene klímy (UNFCCC), počíta, že strom absorbuje ročne v priemere o 10 kg CO2. Domnievame sa, že obozretne 5 kg ročne u každého stromu.
Strom neutralizuje emisie CO2 z vášho blogu, na 50 rokov! Ako sa uvádza vo vyššie uvedenom účte, váš blog produkoval aspoň 3,6 kg CO2 ročne, strom eliminuje 5 a žiť v priemere 50 rokov! Pomoc zasadiť jeden, stručne povedané, naďalej môžete písať na svoj ​​blog pre budúci pol storočia!

Nemyslím si, že si chcete čítať moje ilúzie pre najbližších 50 rokov, ako mučenie, je veľmi krutý k ľuďom a ja nie sme vôbec krutý, ale upozorňuje, že výsadbu stromu nikdy neublížil vesmír som povedal: "Prečo nie? "A potom si počkať, k vám taky, je úplne zadarmo a budete sa cítiť menej vinní s matkou prírodou.

2 Reakcie na "mojom blogu CO2 neutrálne"

  1. Som rád, že ste sa rozhodli zapojiť sa taky! Robil som dávno a je pekné, pretože potom vám zašleme e-mail s odkazom, kde môžete sledovať skupinu zasadených stromov ;)

  2. Naozaj, to je krása! Prinajmenšom je isté, že sa zasadil.
    Je to úžasná iniciatíva, a ja nemohol pripojiť ako je uvedené vyššie, že nemám ani zabíjať komáre!

Napísať komentár