Môj blog CO2 neutrálne

by maky | 06.12.2011 |

Meno carta e Co2 neutral grazie a Doveconviene
by Doveconviene.it

Je to trochu "Počul som o blogy cudzinca, a to je prekvitať v Taliansku vďaka webu Doveconviene.it portál, ktorý združuje letáky rôznych obchodov užitočných nákupný radca zníženie papierovej verzie vyššie.

Zúčastniť sa je jednoduché, stačí:

Napíšte príspevok na svojom blogu o tejto iniciatíve Doveconviene.it , hovorí, že to je váš blog alebo webové stránky s nulovým dopadom.
Vyberte tlačidlo, ktoré preferujú od tých, ktoré ponúka na mieste a dať ich na svojom blogu, napríklad v bočnom paneli.
Nahlásiť odkaz na váš príspevok písomne ​​na co2neutral@doveconviene.it

Budú zasadiť strom pre vás elimináciu emisií CO2.

Tento projekt okrem odstránenia emisií CO2 je užitočné pre zalesňovanie niektorých oblastiach odlesnených.


To je to, čo sa snažím robiť Dr. Alexander Wissner-Gross:

Koľko CO2 produkuje môj blog? Podľa Dr. Alexander Wissner-Gross, aktivista v oblasti životného prostredia a fyzik na Harvarde, webové stránky produkuje v priemere asi 0,02 g CO2 na jednu návštevu. Za predpokladu, že 15.000 zobrazených stránok za mesiac, to znamená do 3,6 kg CO2 ročne. Táto výroba je predovšetkým spojené s prevádzkou servera.
Koľko CO2 je absorbovaný stromu? To záleží na mnohých faktoroch, ale dohovor Organizácie Spojených národov o zmene klímy (UNFCCC), počíta, že strom absorbuje každý rok v priemere o 10 kg CO2. Domnievame sa, že obozretne 5kg rok za každý strom.
Strom neutralizovať emisie CO2 z vášho blogu, po dobu 50 rokov! Ako je zrejmé z vyššie uvedeného účtu, váš blog produkuje aspoň 3,6 kg CO2 ročne, strom eliminuje 5 a žijú v priemere o 50 rokov! Pomoc zasadiť jeden, skrátka, môžete pokračovať písať na svoj ​​blog pre budúci pol storočia!

Nemyslím si, že si chcete čítať moje ilúzie o ďalších 50 rokov, ako mučenie ich ľudia naozaj kruté krutý a ja nemám nič, ale za zmienku, že výsadbu stromu nikdy neublížil vesmír som povedal: "Prečo nie? "A potom čakať, pripojiť aj vy, je úplne zadarmo, a budete sa cítiť menej previnilo sa matka príroda.

2 Reakcie na "mojom blogu CO2 neutrálne"

  1. Som rád, že ste sa rozhodli pripojiť sa taky! Som urobil dávno a je pekné, pretože potom vám zašleme e-mail s odkazom, kde môžete sledovať skupinu stromov vysadených ;)

  2. Naozaj, to je krása! Aspoň, že je isté, že sa zasadil.
    Je to nádherný iniciatívu, a ako som nemohol pripojiť hlavne, že nemám ani zabíjať komáre!

Napísať komentár