Misija DR. Strangelove

līdz Maky | Jan 24, 2012 |

Blog būs nākotnē satura un veģetārās kulinārijas praksi neparastā tāpēc lasījums šiem pantiem nav ieteicams auditorijai jaunāki par 16 gadiem.


Cienījamie sagatavoti šim gandrīz nepieciešamo papello. Prophecy Maya par sevi ir piepildījies ar nedaudz "sākumā," Tu esi mirst ??? "nē absolūti nav patiesi, histoloģiskā izmeklēšana bija negatīvs, kā plānots, neraugoties uz to 2012 devusi daudzas inovācijas.

Es izbrauciens ... hm inge un es pēc Ziemassvētkiem mēs nolēmām predere dažādus ceļus, mēs nedzīvojam kopā vairs (un kurš rūpējas tu domā!) Attiecībā uz visiem tiem, kas mūs zina (message = būtiski ietaupījumi publisko tālruņu pecunia) l "inge in jautājumu" nav mājās nākamajiem 50 gadiem, lūdzu, atstājiet ziņu pēc signāla ... biiiiiiiiiiip. " Tagad es meklēt darbu un mājās, man ir mīlestību, ja vien tas kļuva svarīgs jauns uzticams draugs un sajust sulas plūst vēnās.

Šajā emocionālajā viesulis es teicu: "Nu, ja tas viss notiek, būs iemesls?!" Būtībā es domāju, ka tikai nejaušības notikumu, es domāju, ka drīzāk konkatenācija paša ex: maz miega - es pamostos slikti - slikta darbu - nosūtot ka valstij visi - es esmu atstādināts no darba - es pissed off vairāk un vairāk - uguns mani - es esmu gatavojas ēst urnas, jo es nevaru atrast darbu - gulēt zem tiltiem - es esmu pieņēmusi bagāts cilvēks, kurš ir apžēlojies par mani un nomāc mani ar dāvanām.

Mana dzīves filozofija ir kaut zinātniski izskaidrojams ar diviem vienkāršiem vārdiem: darbības -> reakciju.

Bet to, kas ir tas viss ar blogu? Centra centri, četrus gadus vēlāk es atrast sev vien: padarīt brokastis par vienu, darīt iepirkšanās vienam, cooking par vienu, viens un izplatīt uzmanības dzīvot ar vienu, tāpēc vienā mirklī nāk gaismā: "Gee, apkārt Jums nav atrast kaut ko, kas māca cilvēkiem, kas dzīvo vieni, lai izvairītos no garlaicība pārtikas četras sienas. "

Es atzīstu, pirmajās pāris dienās es baroti Baltmaize, marinēti gurķi un Filadelfijas, un es vēl joprojām regulāri. Es sūkāt es zinu, bet es jutos zaudējis lasījums receptes 2, 4 vai 6 personām. Manas smadzenes atteicās sadalīt ingredenti, un es atklāju sevi virtuves dezorganizēts man parasto gurķu sviestmaizi.

Un kas notika? Pēc tik meditējot es atnācu uz "iekšējo izpratni" jāuzņemas viena (šis vārds netaktisks!), Kāpēc ne savukārt šo situāciju (sarežģīto praktiskā līmenī, bet superabilissima) uz kaut ko noderīgu? Kāpēc ne tērēt dažus mana laika mums viens / atraitnes / alerģija pret laulības attiecībām / cilvēki, kuri dzīvo vieni / augstskolu studenti, kuriem nav kulinārijas prasmes, lai radītu receptes pielāgotas mūsu vajadzībām?


Un šeit ir ziņas:

- Blog rīkos daudzus pasākumus, mēs zinām viens otru dziļāk, mēs runājam par mūsu kulinārijas murgiem, mēs sazināmies ar mums un mēs daudz mācīties viens no otra!

- Jūs atradīsiet īpašas receptes (pa ceļam jūs sapratīs)

- Organizēt jums tēmu notikumiem

- Jautājumi, kas būs vairāk neticīgie nekā jebkad

Man ir daudz projektu, kas es esmu jaunattīstības atdzīvināt mūsu ēdienus, aizpildiet mūsu vientuļi vakaros un ieskaidrot, ja Jums bija karsta datumu (Man tiešām patīk šī definīcija). Es zinu, ka sākotnēji piedalīties tikai "draugi un ģimene", bet es esmu pārliecināts, ka drīz pievienosies arī jums ... dod man iemeslu atturēties no to darīt!

Nav nepieciešams tērēt laiku, lai sadalīt sastāvdaļas, aprēķināt gatavošanas laikus vai izgudrot alternatīvu maltīti ierasto putru, un jums būs "kopā ar rokām" dziļumos virtuvē un izvēloties izejvielu (ja tu nespēj) .. ir pat gatavi iztikt skropstas dzīves, lai visvairāk nelabprāt.

Jūs atradīsiet gandrīz visu, ko viņš dara, lai jums, es saku "gandrīz", jo pārējais jums ir, lai jūsu iztēli. Es nevēlos redzēt jums garlaikoties, pārtiku var būt labs izārstēt dvēseli.

Mana lielākā vēlme ir redzēt jūs virtuvē, it kā tu būtu pie stūres ir buru kuģis: agresīvs, pārliecināti un veiksmīgi!


Gatavs sākumā jauna ēra: ēras saprāta


Dreb ... pirātu ir atpakaļ!


22 Atbildes uz "Mission DR. Strangelove "

 1. Tagad, nesaņem mani nepareizi ... bet I LOVE YOU ^ _ ^ Būsim nopietni: tu esi par dabas Maky un, lai gan spēks "daļēji saglabāt ģimeni" (tādā nozīmē, ka es nedzīvo kopā un Dany) sekos jums atkal ... nevar gaidīt, lai sāktu recepti !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Pateicība Franci !!!!!!!!!! Es esmu pārliecināts, ka jūs zināt, kā reizināt devas daudz labāk, nekā es zinu, kā sadalīt tos ^ _ ^

 3. Maky, divas līnijas un miljons ziņas.
  Solis prom no atvieglojumu neizpratni medicīnisko ziņojumu par situāciju ar TDE, bet es esmu priecīgs lasīt jūs tik pilna un pilna enerģijas, tikai vienu reizi, lai nākotnē.
  Good luck, neatkarīgi no jūsu prāts nolemj dzemdēt, un jūs varat ātri strādāt :)

 4. Vai jums parādīt !! Man nav citu vārdu!
  Tajā brīdī es iedomāties jūs kā varone no sāga par stierg Larsson, jo īpaši attiecībā uz klaips panna, izplatīt to un pipargurķīši =)
  Tiklīdz jūs saprotat, ka gaiss var nodot, mēs varam elpot, un tad dzīvot attiecīgi, lai gan joprojām klibo, lielākā daļa tiek darīts! Pat tad, ja ceļš joprojām būs labi šarnīrveida atpakaļ piratessa mīļākā !!!

  Big hugs

  LaVally

 5. Arabafelice patiesībā lielākā daļa lietas ir noticis ar mani, divu nedēļu laikā pēc visa gada laikā! Inge vienmēr būs daļa no manas dzīves, un jūs dzirdēsiet par vēl (lai saglabātu jums sidrome izmešanu ^ _ ^)

  LaVally: Paldies dārgie, tagad es esmu veltīta uzglabāšanai buru kuģis ... Es nevar gaidīt, lai redzētu viņu kuģot uz jauniem galamērķiem!

 6. tā ir taisnība, nav blogs, kas dod sastāvdaļas singles, un pat tad, ja viens nav vienota, lai gan dažreiz tas ir tikai mājās, jūs varat pagatavot sev un tikai? vizlas ir jārūpējas par to, ko tu ēd tikai ģimenēm no 2 up!
  aspekts šīm izmaiņām, es esmu pārliecināts, ka būs pārsteidzošs!

 7. Herbi dicimo kas ir vairāk "izdzīvošanas rokasgrāmata cilvēkiem, kas ēd vieni" ^ _ ^ es nevar gaidīt, lai saņemtu atpakaļ, lai izveidotu. Paldies, jūsu komentāri ir maksas man daudz!

 8. Es nezinu, ko teikt ... tādā ziņā, es atvainojos par pārtraukumu, bet es esmu priecīgs par jūsu izturību.
  Piedod "singlelaggine", bet man šķiet, cītīgs darbs neironiem, kas ir pārbaudīti visi, citu iespēju, tad es priecājos.
  pēc būtības, lai gan es zinu nopelt manu tiešo pieredzi (vecumā = 10), ka trieciens nāk pēc tam, kad visi ieradumi kļūt klibs un nepieciešams ķīli kartona jauna iniciatīva, man ir prieks lasīt jūsu priekšlikumus.
  labu veiksmi uz katra stūra sirds, darbaspēka virtuvē!

 9. Spilvens ir tik dārgi, es cenšos vienmēr kļūs pozitīva visās nelaimēm, kas nāk no dzīves, ka daudzas reizes parādītu sevi kā jaunu izaicinājumu vai pozitīvām stimli nepazaudēt redzeslokā. Veiksmi jums visās frontēs!

 10. Lieliski !! Es domāju, ka vietu, es būtu bloķēta up jūsu mājā atkal moltoooooo reizi izmisumu un ēst makaronus kā pamatēdienu ar sviesta un šokolādes sauss kā salds. Es sekošu ar lielu ziņkāri (lai gan joprojām turpina gatavot uz 2 vai 4 ... bet leserate vienatnē kapteinis laikam ;)

 11. ka noteikšana !! Brava, meklēt jaunu recepti

 12. Agnes: Naaaaaa, to gatavo vislabākajā veidā gan no mums (aptuveni 4 gadi 4 gadi, un es vienmēr esmu izkaisījuši upes asarām), bet beigās uzvar izdzīvošanas instinkts. Dai par icette vienmēr var reizināt ar 2 vai 4 ^ _ ^

  Maia: ^ ____ ^

 13. Paskaties nepacietīgi visus šos jaunumus!
  Jaunu nodaļu sākums var tikai pārsteigumi un jūs uzlādes tā, ka noteikti būs pārmērīgi :-)

 14. mīļā, es jums nosūtīja e-pastu ar propostina. Let me know, ja esat saņēmis ;)

 15. Lorenz saka:

  Sveiki Maky,
  Es sekošu tikai no dažiem amatiem, un es gribu, lai jūs manu labāko vēlējumus visiem.
  Es gaidu dīvainu jaunas receptes (tie jau ir spējīga slazds, piemēram, kaķiem), un tagad es esmu tur spēlēt nedaudz "ar agara agaru (bet es mācīties no tiem, kas" šīs lietas?).
  Big kiss!

 16. katy: tie maksas daudz, tik daudz, ka es pat nevaru gulēt. Es tikai ceru, ka ne pievilt cilvēkus.

 17. Agnese: saņemti pastu! Tas ir skaists projekts, contatemi labi komanda.

 18. Lorenz: Paldies par visu, zina, ka tie ir noderīgi kaut kādā veidā piepilda manu sirdi ar prieku!

 19. perfekts! priecīgi, ka jūs uz klāja. No šī brīža, tomēr šī lieta mēs dzirdam tikai pa e-pastu. Jums uzrakstīt īsu ar visu detalizētu informāciju.

 20. Ļoti labi!

 21. bet by're tāpat kā fēnikss, atgriešanās pilna dzīve ar tik daudzām idejām galvā ... .. Es teiktu, ka ir jauks veids, kā skatīties uz priekšu, nekad atmest !!!! ciauzzzzz

 22. Pateicība Astro, par laimi viens, ka nav pavasaris !!!

Atstāj atbildi