Misija DR. Strangelove

ko Maky | 24. janvāris 2012 |

Blog saturs būs nākotnē un kulinārijas praksi veģetārie neparastā tāpēc lasījums šiem pantiem nav piemērots auditorijai, kas ir mazāks par 16 gadiem.


Cienījamie sagatavoti šim gandrīz nepieciešamo Papello. No Maya pravietojums par sevi ir piepildījies ar nedaudz "sākumā," Tu esi mirst ??? "nē absolūti nav faktiski gaidīt, ka histoloģiskā izmeklēšana bija negatīvs, neraugoties uz to 2012 devusi daudzas inovācijas.

Es outed ka inženieri ... Haim, un es pēc Ziemassvētkiem mēs nolēmām predere dažādus veidus, kā rezultātā mēs nevarēsim dzīvot vairāk kopā (un kurš rūpējas tu domā!) Attiecībā uz visiem tiem, kas mūs (valsts ziņu = ievērojamus ietaupījumus naudas telefonu) zināt "Inge attiecīgais" nav mājās nākamajiem 50 gadiem, lūdzu, atstājiet ziņu pēc signāla ... biiiiiiiiiiip. " Tagad es meklēju darbu un mājās, man ir mīlestība, ja vien tas kļuva svarīgs jauns uzticams draugs un sajust sulas plūst viņa vēnām.

Šajā emocionālajā viesulis es teicu: "Nu, ja tas viss notiek par iemeslu?!" Būtībā, es domāju, ka tikai nejaušības notikumu, es domāju, diezgan konkatenācija paša Piemēram: Es gulēt nedaudz - es pamostos sliktu - sliktu darbu - sūtīt ka valstī viss - es esmu no darba atstādināta - es pissed off vairāk un vairāk - uguns mani - es esmu gatavojas ēst urnas, jo es nevaru atrast darbu - gulēt zem tilta - es esmu pieņēmusi bagātam, kurš ir apžēlojies par mani un nomāc mani ar dāvanām.

Mana dzīves filozofija ir kaut zinātniski izskaidrojams ar diviem vienkāršiem vārdiem: darbība -> reakciju.

Bet to, kas ir tas viss ar blogu? Centrētu centri, četrus gadus vēlāk es atrodu sevi vienatnē: padarīt brokastis par vienu, darīt iepirkšanās par vienu, cooking par vienu, es izplatīt tos rūpēties par vienu un viens, tāpēc vienā mirklī nāk gaisma: "Gee, apkārt nav atrasts kaut kas māca cilvēki, kas dzīvo vieni, lai izvairītos no garlaicība pārtikas četrām sienām. "

Es atzīstu, pirmajās pāris dienām es baro ar baltmaizi, marinēti gurķi un Filadelfijas, un es vēl joprojām regulāri. Es sūkāt es zinu, bet es jutos zaudējis lasījums receptes 2, 4 vai 6 cilvēkiem. Manas smadzenes atteicās sadalīt ingredenti, un es atklāju sevi virtuves dezorganizēts man parasto gurķi sviestmaizi.

Un kas notika? Pēc daudz meditācijas, es atbraucu uz "iekšējo izpratni" par to viena (šis vārds netaktisks!), Kāpēc nevar ieslēgt šo situāciju (sarežģīto praktiskā līmenī, bet superabilissima) uz kaut ko noderīgu? Kāpēc ne tērēt dažas manas laika mūsu vienotā / atraitnis / alerģija pret laulības attiecībām / cilvēki, kuri dzīvo vieni / augstskolu studenti, kuriem nav kulinārijas prasmes, lai radītu receptes pielāgotas mūsu vajadzībām?


Un šeit ir ziņas:

- Blog rīkos daudzus pasākumus, mēs zinām, dziļāk, mēs apspriest mūsu kulinārijas murgiem, mēs sazināmies ar mums un mēs daudz mācīties viens no otra!

- Jūs atradīsiet īpašas receptes (pa ceļam jūs sapratīsiet)

- Organizēt jums tēmu notikumiem

- Šie jautājumi būs vairāk neticīgie nekā jebkad

Man ir daudz projektu, kas es esmu jaunattīstības atdzīvināt mūsu ēdienus, piepildīt mūsu vientuļi naktis un ieskaidrot, ja Jums bija karsta datumu (man patīk tas, ka definīcija!). Es zinu, ka sākotnēji piedalīsies tikai "draugi un ģimene", bet es esmu pārliecināts, ka drīz jūs pievienoties jums pārāk ... dod man iemeslu atturēties no to darīt!

Nav nepieciešams tērēt laiku, lai sadalīt sastāvdaļas, aprēķināt gatavošanas laiku vai izgudrot maltīti alternatīva parastajai putru, un jums būs "kopā ar rokām" dziļumos virtuvē un izvēloties izejvielu (gadījumā, ja jūs nevarat), ir .. arī gatavi iztikt putukrējumu dzīvi visvairāk nelabprāt.

Jūs atradīsiet gandrīz visu, ko viņš dara, lai jums, es saku "gandrīz", jo pārējais jums ir, lai jūsu iztēli. Es nevēlos, lai redzētu jums garlaikoties, pārtiku var būt labs izārstēt dvēseli.

Mana lielākā vēlme ir redzēt jūs virtuvē, it kā tu būtu pie stūres ir buru kuģis: agresīvs, pārliecināti un veiksmīgi!


Jāsagatavo sākumā jauna ēra: laikmetu iemesla


Dreb ... pirātu ir atpakaļ!


22 Atbildes uz "Mission DR. Strangelove "

 1. Tagad, nesaņem mani nepareizi ... bet I LOVE YOU ^ _ ^ Būsim nopietni: tu esi par dabas Maky spēku un pat "daļēji saglabāt ģimeni" (tādā nozīmē, ka es nedzīvo kopā un Dany) sekos jums atkal ... nevar gaidīt, lai sāktu recepti !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Pateicība Franci !!!!!!!!!! Es esmu pārliecināts, ka jūs zināt, kā palielināt skaitu devu daudz labāk, nekā es zinu, kā sadalīt tos ^ _ ^

 3. Maky, divas līnijas un miljons ziņas.
  Soli atbrīvojumu no medicīniskā ziņojuma satraukumu par situāciju ar TDE, bet es esmu priecīgs lasīt jums tik pilna un pilna enerģijas, tikai savukārt nākotnē.
  Good luck, neatkarīgi no tā, kādas ir jūsu domas nolemj dzemdēt, un jūs varat ātri strādāt :)

 4. Vai jums parādīt !! Man nav vairāk vārdiem!
  Labais tagad es iedomāties jūs kā varone no sāga stierg Larsson, jo īpaši attiecībā uz klaips panna, krējumu un kornišoni =)
  Tiklīdz jūs saprotat, ka gaiss var pāriet, mēs varam elpot, un tad dzīvo attiecīgi, bet joprojām klibo, lielākā daļa tiek darīts! Lai gan ceļš joprojām būs labi šarnīrveida atpakaļ pirātu mīļākā !!!

  Big hugs

  LaVally

 5. Arabafelice patiesībā lielākā daļa lietas ir noticis ar mani, divu nedēļu laikā visa gada garumā! Inge vienmēr būs daļa no manas dzīves, un jūs dzirdēsiet par to atkal (lai saglabātu jums sidrome izmešanu ^ _ ^)

  LaVally: Paldies mīļā, tagad es esmu veltīta uzglabāšanu buru kuģis ... Es nevar gaidīt, lai redzētu viņu kuģot uz jauniem galamērķiem!

 6. tā ir taisnība, ka nav blogs, kas dod sastāvdaļas singles, un pat tad, ja viens ir viena, tas ir dažreiz vienkārši mājās, jūs varat pagatavot sev un tas ir viss? Vizla ir jārūpējas par to, ko tu ēd tikai ģimenēm no 2. up!
  aspekts šo ziņu, es esmu pārliecināts, ka būs pārsteidzošs!

 7. Herbi dicimo, ka ir "izdzīvošanas rokasgrāmata cilvēkiem, kas ēd vien" ^ _ ^ Es nevar gaidīt, lai saņemtu atpakaļ uz radīt. Paldies, jūsu komentāri ir maksas man daudz!

 8. Es nezinu, ko teikt ... tādā veidā, sorry par pārtraukumu, bet es esmu priecīgs jūsu spēks.
  Es baidos no "singlelaggine", bet šķiet, cītīgs darbs neironiem, kas ir pārbaudīti visi, no citām iespējām, tāpēc es esmu apmierināta.
  Būtībā, kaut gan es zinu, damn manas pieredzes (vecumā = 10), kas trieciens nāk vēlāk, kad visi ieradumi kļūt klibs un nepieciešams ķīlis kartona jaunu iniciatīvu, man ir prieks lasīt jūsu priekšlikumus.
  labu veiksmi uz katra stūra sirds, darbs virtuvē!

 9. Spilvens ir tik dārgi, es cenšos vienmēr kļūs pozitīva visās nelaimēm, kas nāk no dzīves, kas daudzas reizes ir parādīti kā jaunu izaicinājumu vai pozitīvām stimli nepazaudēt redzeslokā. Veiksmi jums visās frontēs!

 10. Lieliski !! Es domāju, ka vieta, kur es būtu bloķēta savā mājā atkal moltoooooo reizi izmisumu un ēst makaronus kā pamatēdienu ar sviesta un šokolādes sauss kā salds. Es sekošu ar lielu ziņkāri (kaut arī joprojām turpina gatavot uz 2 vai 4 ... bet leserate vienatnē kapteinis laikam ;)

 11. ka oomph !! Brava, meklēt jaunu recepti

 12. Agnese: Naaaaaa, beidzās vislabākajā veidā gan no mums (aptuveni 4 gadi 4 gadi, un es vienmēr esmu raudāja upes), bet galu galā uzvar izdzīvošanas instinkts. Veikt icette vienmēr var reizināt ar 2 vai 4 ^ _ ^

  Maia: ^ ____ ^

 13. Paskaties nepacietīgi visus šos jaunumus!
  Jaunu nodaļu sākums var tikai pārsteigumi un jūs uzlādes tā, ka noteikti būs pārmērīgi :-)

 14. mīļā, es jums nosūtīja e-pastu ar propostina. Let me know, ja esat saņēmis ;)

 15. Lorenz saka:

  Sveiki Maky,
  Es sekošu tikai no dažiem amatiem, un es gribu, lai jūs vislabākos novēlējumus visiem.
  Es skatos dīvaini jaunas receptes (tie jau ir spējīga slazds, kā kaķis), un tagad man iet no turienes spēlēt aptuveni "ar agars (bet es mācīties no tiem, kas" šīs lietas?).
  Big kiss!

 16. Katy: tie maksas daudz, tik daudz, ka es pat nevaru gulēt. Es tikai ceru, ka man nav pievilt cilvēkus.

 17. Agnese: saņemti pastu! Tas ir skaists projekts, contatemi labi komanda.

 18. Lorenz: Paldies par visu, zina, ka tie ir noderīgi kaut kādā veidā piepilda manu sirdi ar prieku!

 19. perfekts! priecīgi, ka jūs uz klāja. No šī brīža, tomēr šī lieta, mēs dzirdam tikai pa e-pastu. Jums uzrakstīt īsu ar visu detalizētu informāciju.

 20. Ļoti labi!

 21. bet come on tu esi gluži kā fēnikss, atgriešanās pilna dzīve ar daudzām idejām manā prātā ... .. Es teiktu, ka ir jauks veids, kā skatīties uz priekšu, nekad atmest !!!! ciauzzzzz

 22. Pateicoties Astro, par laimi viens, kas nepadodas !!!

Atstāj atbildi