Misija DR. Strangelove

ar Maky | 24. janvāris 2012 |

Nākotnē blog atradīsies saturu un kulinārijas praksi veģetārietis neparastā tāpēc lasot šos rakstus nerekomendē auditorijai jaunāki par 16.


Dear gatavi šim gandrīz nepieciešamo papello. Maiju pravietojums ir piepildījies par sevi ar nedaudz "avansā," Tu esi mirst ??? "nē absolūti nav fakts, histoloģiskā izmeklēšana, ir sagaidāms, ka negatīvs rezultāts, neskatoties uz to 2012 devusi daudzas inovācijas.

Es izbrauciens ... Haim Inge pēc Ziemassvētkiem, un esmu nolēmis atsevišķos veidos predere tāpēc mēs nedzīvojam vēl kopā (un kas rūpējas tu domā!) Visiem tiem, kas mūs zina (sabiedrisko message = būtisks ietaupījums pecunia telefons) l "Inge in jautājumu" nav mājās par nākamajiem 50 gadiem, lūdzu, atstājiet ziņu pēc signāla ... biiiiiiiiiiip ". Tagad es meklēt darbu un mājās, man ir mīlestību, ja vien tas tiek pārvērsta par lielu jaunu uzticamu draugu un sajust SAP plūsmu vēnās.

Šajā viesulis emocionālo es sev teicu: "Nu, ja tas viss notiek par iemeslu?!" Būtībā es domāju, ka tikai nejaušības notikumu, es domāju, ka diezgan konkatenācija pašā Piemēram: Es gulēt maz - es pamostos slikti - slikta darbu - sūtīt ka valstij visi - es esmu no darba atstādināta - es pissed vairāk un vairāk - uguns mani - es eju ēst urnas, jo es nevaru atrast darbu - es gulēt zem tiltiem - man jāpieņem bagātam kurš ir apžēlojies par mani un pārņem mani ar dāvanām.

Mana dzīves filozofija ir kaut zinātniski izskaidrojams ar diviem vienkāršiem vārdiem: darbība -> reakcijas.

Bet ko ir tas viss ar blogu? Centrētu centri, četrus gadus vēlāk es atrast sev vien: padarīt brokastis par vienu, darīt iepirkšanās vienu, cooking par vienu, izplatīt uzmanību uz vienu un dzīvot viena, tāpēc flash nāk apskaidrība: "Cavoli, ap Tas nav atrasts kaut kas māca cilvēki, kas dzīvo vieni, lai izvairītos no garlaicība pārtikas četrām sienām. "

Es atzīstu, pirmajās pāris dienām man bija audzināti ar baltmaizi, Filadelfijā un marinētiem pipargurķīši, un es vēl joprojām regulāri. Es zinu, es sūkāt, bet es jutos zaudējis lasot receptes uz 2, 4 vai 6 cilvēkiem. Manas smadzenes atteicās sadalīt ingredenti un es atklāju sevi virtuvē demoralized man parasto gurķu sviestmaizi.

Un kas notika? Pēc daudz meditācijas viņi nāca uz "iekšējo izpratni" par to single (šis vārds netaktisks!), Kāpēc nevar ieslēgt šo situāciju (sarežģīto praksē, bet superabilissima) uz kaut ko noderīgu? Kāpēc ne tērēt daļu mana laika, lai mums single / atraitnis / alerģija pret laulības attiecības / personas mājsaimniecību / koledžas studentiem, kuriem nav kulinārijas prasmes, lai radītu receptes pielāgotas mūsu vajadzībām?


Un šeit ir ziņas:

- Blog rīkos daudzus pasākumus, mēs zinām dziļāk, mēs runājam par mūsu kulinārijas murgiem, mēs mijiedarboties ar mums un mēs daudz mācīties viens no otra!

- Jūs atradīsiet īpašas receptes (jūs sapratīsiet ceļu)

- Sakārtot jums tematisku pasākumu

- Šīs tēmas ir vairāk neticīgie nekā jebkad

Man ir tik daudz projektu, ka es esmu jaunattīstības uzmundrināt mūsu plāksnes, aizpildiet mūsu vientuļi vakaros un ieskaidrot, ja Jums ir bijusi datumu (es gribētu mirt šo definīciju!). Es zinu, sākotnēji piedalīties tikai "draugi un ģimene", bet es ticu, ka drīz pievienosies arī jums ... dod man iemeslu atturēties no darot!

Nav nepieciešams tērēt laiku, lai sadalīt sastāvdaļas, aprēķināt gatavošanas laiku vai izgudrot alternatīvu maltīti ierasto putru, un jums būs "kopā ar roku", kas dziļumā virtuvē un, izvēloties izejvielas (ja tu nespēj) ir .. arī gatavi iztikt skropstas dzīves, lai visvairāk nelabprāt.

Jūs atradīsiet gandrīz visu, ko viņš dara, lai jūs, es saku "gandrīz", jo pārējais man nāksies likt jums caur iztēli. Es neredzu jums garlaikoties, ēdiens var būt labs izārstēt dvēseli.

Mana vislielākā vēlme ir redzēt jūs virtuvē, it kā tu būtu pie stūres ir buru kuģis: agresīva, pārliecināti un veiksmīgi!


Gatavojieties sākumā jauna ēra: laikmets iemesla


Trīsas ... Piratessa ir atpakaļ!


22 Atbildes uz "Mission DR. Strangelove "

 1. Tagad, nesaņem mani nepareizi ... bet I LOVE YOU ^ _ ^ Būsim nopietns: jūs esat dabas un, lai gan Maky spēks "daļēji saglabāt ģimeni" (tādā nozīmē, ka es nedzīvo kopā un Dany) sekos jums labprāt ... nevar gaidīt, lai sāktu recepti !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Pateicība Franci !!!!!!!!!! Es esmu pārliecināts, ka jūs zināt, kā reizināt devas daudz labāk, nekā es zinu, sadalīt tos ^ _ ^

 3. Maky, divas līnijas un miljons ziņas.
  Soli pa reljefa medicīniskā ziņojuma uz satraukumu par situāciju ar TDE, bet es esmu priecīgs lasīt jums tik uzlādēts un pilna enerģijas, laika tikai uz nākotni.
  Good luck, neatkarīgi no jūsu prāta nolemj dzemdēt, un jūs varat ātri strādāt :)

 4. Tu esi redzi !! Man nav citu vārdu!
  Labais tagad es iedomāties jūs kā varone no sāga stierg Larsson, īpaši sagriezta maize, krējumu un kornišoni =)
  Tiklīdz jūs saprotat, ka gaiss var iet, mēs varam elpot, un tad dzīvot attiecīgi, lai gan joprojām klibo, lielākā daļa tiek darīts! Lai gan ceļš joprojām būs labi šarnīrveida atpakaļ pirātu mīļākā !!!

  Hugs

  LaVally

 5. Arabafelice patiesībā lielākā daļa lietas ir noticis ar mani pēc divām nedēļām nekā visa gada garumā! Inge vienmēr būs daļa no manas dzīves un dzirdēt par vēl (lai saglabātu jums sidrome izmešanu ^ _ ^)

  LaVally: Thanks dārgais, tagad es esmu veltīta uzglabāšanai buru kuģis ... Es nevar gaidīt, lai redzētu viņu bura uz jauniem galamērķiem!

 6. tā ir taisnība, nav blogs, kas dod sastāvdaļas singles, un pat tad, ja viens nav vienota, ja dažreiz tas ir tikai māju, var gatavot sev un nekas cits? vizlas ir jārūpējas par to, ko tu ēd tikai ģimenēm no 2 up!
  aspekts šīm inovācijām, es esmu pārliecināts, ka viņi būs pārsteidzošs!

 7. Herbi dicimo kas ir vairāk "izdzīvošanas rokasgrāmata cilvēkiem, kas ēd vien" ^ _ ^ Es nevar gaidīt, lai saņemtu atpakaļ, lai radītu. Paldies, jūsu komentāri ir maksas man daudz!

 8. Es nezinu, ko teikt ... tādā veidā, sorry par pārtraukumu, bet es esmu priecīgs par savu spēku.
  Man žēl, ka "singlelaggine", bet es domāju, ka rūpīgo darbu neironiem, kas ir pārmeklēti visi, arī citas iespējas, tad es priecājos.
  Būtībā, lai gan es zinu par manu nopelt pieredzi (= 10 gadi), ka trieciens nāk pēc tam, kad visi ieradumi kļūt klibs un vajadzība no ķīļa kartona jauno iniciatīvu, es priecājos lasīt jūsu priekšlikumus.
  labu veiksmi uz katra stūra sirds, darbs virtuvē!

 9. Spilvens ir tik dārgs, es mēģinātu pārvērst pozitīvāks visās nelaimēm, kas nāk no dzīves, kas daudzas reizes tiek rādītas kā jauniem izaicinājumiem vai stimli pozitīvām lai nezaudētu redzesloka. Veiksmi jums visās frontēs!

 10. Great !! Es domāju, ka vietu es būtu bloķēta savā mājā atkal moltoooooo laiku līdz izmisumam un ēd makaronus ar sviestu kā pamatēdiens un šokolāde sausa kā salda. Es sekošu ar lielu ziņkāri (lai gan joprojām turpina gatavot 2 vai 4 ... bet leserate vien kapteinis laikam ;)

 11. ka noteikšana !! Brava, meklēt jaunu recepti

 12. Agnese: naaaaaa, beidzās labākais veids, lai gan no mums (aptuveni 4 gadi 4 gadi, un es vienmēr esmu raudāju upes), bet beigās uzvar izdzīvošanas instinkts. Ar lai icette jūs vienmēr varat reizināt ar 2 vai 4 ^ _ ^

  Maia: ^ ____ ^

 13. Paskaties nepacietīgi visas šīs izmaiņas!
  Par jaunu nodaļu sākums var tikai pārsteigumi un jums ir tik jāmaksā, kas neapšaubāmi pārmērīgs :-)

 14. mīļā, es nosūtīju e-pastu ar propostina. Ļaujiet man zināt saņēmāt ;)

 15. Lorenz saka:

  Sveiki Maky,
  Es sekošu tikai dažus amatus, un es dos jums vislabākos novēlējumus visiem.
  Es gaidu ziņkārīgs jaunas receptes (tie jau ir spējīga slazds, piemēram, kaķiem), un tagad es iet uz turieni spēlēt aptuveni "ar agars (bet no kas man mācīties" šīs lietas?).
  Big kiss!

 16. Katy: tie ir ļoti jāmaksā, tik daudz, ka es pat nevaru gulēt. Es tikai ceru nepievilt cilvēkus.

 17. agnese: saņemti mail! Tas ir skaists projekts, contatemi labi komandai.

 18. Lorenz: paldies par visu, zina, ka tie ir noderīgi kaut kādā veidā piepilda manu sirdi ar prieku!

 19. perfekts! priecīgi, ka jūs uz klāja. No šī brīža, tomēr šo lietu mēs dzirdam tikai pa e-pastu. Jūs rakstīt īsu ar visu detalizētu informāciju.

 20. Lieliski!

 21. bet come on jūs tāpat kā fēnikss, atgriezties pilna dzīvības ar daudzām idejām galvā ... .. Es teiktu, ka ir jauks veids, kā skatīties uz priekšu, nekad atmest !!!! ciauzzzzz

 22. Thanks Astro, par laimi viens, kas nepadodas !!!

Atstāj atbildi