Misija DR. Strangelove

ar Maky | 24. janvāris 2012 |

Ar nākotnē blogi atradīsies saturu un kulinārijas praksi veģetārietis neparastā tāpēc lasot šos rakstus nerekomendē auditorijai jaunāki par 16.


Dear sagatavoti šim gandrīz nepieciešamo Papello. Maiju pravietojums ir piepildījies par sevi ar nedaudz "avansā," Tu esi mirst ??? "nē absolūti nav fakts, histoloģijā, kurš gaida negatīvu rezultātu, neskatoties šis 2012 devusi daudzas inovācijas.

Tāpēc es ... ahem izbrauciens uz Inge pēc Ziemassvētkiem, un esmu nolēmis atsevišķiem veidiem predere mēs nedzīvojam kopā vairāk (un kas rūpējas tu domā!) Visiem tiem, kas mums zināt (ziņa = sabiedrības ietaupījums ievērojams naudas sods, telefons) l "Inge in jautājumu" nav mājās uz nākamajiem 50 gadiem, lūdzu, atstāt ziņu pēc signāla ... biiiiiiiiiiip ". Tagad es meklēt darbu un mājās, man ir mīlestību, ja vien tā ir pārvērsta par lielu jaunu uzticamu draugu un sajust SAP plūsmu vēnās.

Šajā viesulis emocionālo es sev teicu: "Nu, ja tas viss notiek par iemeslu?!" Būtībā es domāju, ka tikai nejaušības notikumu, es domāju, ka diezgan konkatenācija pašā Piemēram: Es gulēt maz - es pamostos slikti - slikta darbu - sūtīt ka valstij visi - nāk no darba atstādināta - I pissed vairāk un vairāk - šaus mani - es esmu gatavojas ēst, jo man nav atrast darbu urnas - es gulēt zem tiltiem - nāk pieņem ar bagātu cilvēku, kurš ir apžēlojies par mani un nomāc mani ar dāvanām.

Mana dzīves filozofija ir kaut zinātniski izskaidrojams ar diviem vienkāršiem vārdiem: darbība -> reakcijas.

Bet ko ir tas viss ar blogu? Centrētu centri, četrus gadus vēlāk es atrast sev vien: padarīt brokastis par vienu, darīt iepirkšanās vienu, cooking par vienu, izplatīt uzmanību uz vienu un dzīvot viena, tāpēc flash nāk apskaidrība: "Gee, ap Tas nav atrasts kaut kas māca cilvēki, kas dzīvo vieni, lai izvairītos no garlaicība pārtikas četrām sienām. "

Es atzīstu, pirmajās pāris dienām man bija audzināti ar baltmaizi, Filadelfijā un marinētiem pipargurķīši un es vēl joprojām regulāri. Es zinu, es sūkāt, bet es jutos zaudējis lasot receptes uz 2, 4 vai 6 cilvēkiem. Manas smadzenes atteicās sadalīt ingredenti un es atklāju sevi virtuvē demoralized man parasto gurķu sviestmaizi.

Un kas notika? Pēc daudz meditācijas viņi nonāca pie "iekšējās apziņas" jāuzņemas single (šis vārds netaktisks!), Kāpēc ne pārvērst šo situāciju (sarežģīto praksē bet superabilissima) uz kaut ko noderīgu? Kāpēc ne tērēt daļu no mana laika, lai mums single / atraitnis / alerģija pret laulības attiecības / personas mājsaimniecību / studentu, kam nav kulinārijas prasmes, lai radītu receptes pielāgotas mūsu vajadzībām?


Un šeit ir jaunumi:

- Par blog rīkos daudzus pasākumus, mēs zinām dziļāk, mēs runājam par mūsu kulinārijas murgiem, mēs mijiedarboties ar mums, un mēs daudz mācīties viens no otra!

- Jūs atradīsiet īpašas receptes (jūs sapratīsiet ceļu)

- Organizēt jums tēmu notikumiem

- Tēmas ir vairāk neticīgie nekā jebkad

Man ir tik daudz projektu, ka es esmu jaunattīstības uzmundrināt mūsu plāksnes, aizpildiet mūsu vientuļi vakaros un ieskaidrot, ja Jums ir bijusi datumu (es mīlu to šī definīcija!). Es zinu, sākotnēji piedalīties tikai "draugi un ģimene", bet es esmu pārliecināts, ka drīz pievienosies arī jums ... dod man iemeslu atturēties no darot!

Nav nepieciešams tērēt laiku, lai sadalīt sastāvdaļas, aprēķināt gatavošanas laiku vai izgudrot alternatīvu maltīti ierasto putru, un jums būs "kopā ar roku", kas dziļumā virtuvē un, izvēloties izejvielas (ja tu nespēj) ir .. arī gatavi iztikt skropstas dzīves uz visvairāk nelabprāt.

Jūs atradīsiet gandrīz visu, ko viņš dara, lai jūs, es saku "gandrīz", jo pārējais man nāksies likt jums caur iztēli. Es neredzu jums garlaikoties, pārtikas var būt labs izārstēt dvēseli.

Mans lielākais vēlme ir redzēt jūs virtuvē, it kā tu būtu pie stūres ir buru kuģis: agresīva, pārliecināti un veiksmīgi!


Gatavojieties sākumā jauna ēra: laikmets iemesla


Trīsas ... Piratessa ir atpakaļ!


22 Atbildes uz "Mission DR. Strangelove "

 1. Tagad, nesaņem mani nepareizi ... bet I LOVE YOU ^ _ ^ Būsim nopietns: jūs esat dabas un, lai gan Maky spēks "daļēji saglabāt ģimeni" (tādā nozīmē, ka es nedzīvo kopā un Dany) sekos jums labprāt ... nevar gaidīt, lai sāktu recepti !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Pateicība Franci !!!!!!!!!! Es esmu pārliecināts, ka jūs zināt, kā reizināt devas daudz labāk, nekā es zinu, sadalīt tos ^ _ ^

 3. Maky, divas līnijas un miljons ziņas.
  Soli pa atvieglojums medicīniskā ziņojuma uz satraukumu par situāciju ar TDE, bet es esmu priecīgs lasīt jums tik uzlādēts un pilna enerģijas, laika tikai uz nākotni.
  Good luck, neatkarīgi no jūsu prāts nolemj dzemdēt, un jūs varat ātri strādāt :)

 4. Tu esi redzi !! Man nav citu vārdu!
  Labais tagad es iedomāties jūs kā varone no sāga stierg Larsson, īpaši sagriezta maize, krējumu un kornišoni =)
  Tiklīdz jūs saprotat, ka gaiss var iet, mēs varam elpot un tad dzīvot attiecīgi, lai gan joprojām klibo, lielākā tiek darīts! Lai gan ceļš joprojām būs labi šarnīrveida atpakaļ pirātu mīļākā !!!

  Hugs

  LaVally

 5. Arabafelice patiesībā lielākā daļa lietas ir noticis ar mani pēc divām nedēļām nekā visa gada garumā! Inge vienmēr būs daļa no manas dzīves un dzirdēt par vēl (lai saglabātu jums sidrome izmešanu ^ _ ^)

  LaVally: Paldies mīļā, tagad es esmu veltīta uzglabāšanai buru kuģis ... Es nevar gaidīt, lai redzētu viņu bura uz jauniem galamērķiem!

 6. tā ir taisnība, nav blogs, kas dod sastāvdaļas singles, un pat tad, ja viens nav vienota, tas reizēm ir tikai mājās, varēs gatavot sev un vienkārši? vizlas ir jārūpējas par to, ko tu ēd tikai ģimenēm no 2 up!
  aspekts šīm izmaiņām, es esmu pārliecināts, ka viņi būs pārsteidzošs!

 7. Herbi dicimo ka vairāk ir "izdzīvošanas rokasgrāmata cilvēkiem, kas ēd vien" ^ _ ^ Es nevar gaidīt, lai saņemtu atpakaļ, lai radītu. Paldies, jūsu komentāri ir maksas man daudz!

 8. Es nezinu, ko teikt ... Starp citu, atvainojos par pārtraukumu, taču es esmu priecīgs par savu spēku.
  Man žēl, ka "singlelaggine", bet es domāju, ka rūpīgo darbu neironiem, kas ir demonstrēti visi, citas iespējas, tad es priecājos.
  Būtībā, lai gan es zinu par manu nopelt pieredzi (= 10 gadi), ka trieciens nāk pēc tam, kad visi ieradumi kļūt klibs un vajadzība no ķīlis kartona jauno iniciatīvu, es priecājos, lai lasītu savu priekšlikumus.
  labu veiksmi uz katra stūra no sirds, darbs virtuvē!

 9. Spilvens ir tik dārgs, es mēģināt pārvērst pozitīvāks visās nelaimēm, kas nāk no dzīves, kas daudzas reizes ir parādīti kā jauniem izaicinājumiem vai stimli pozitīvām ne aizmirst. Veiksmi jums visās frontēs!

 10. Great !! Es domāju, ka vietu, es būtu bloķēta savā mājā atkal moltoooooo laiku līdz izmisumam un ēd makaronus ar sviestu kā pamatēdiens un šokolādes sausa kā salda. Es sekošu ar lielu ziņkāri (lai gan joprojām turpina gatavot 2 vai 4 ... bet leserate vien kapteinis laikam ;)

 11. ka noteikšana !! Brava, meklēt jaunu recepti

 12. Agnes: naaaaaa, beidzās vislabākajā veidā, lai gan no mums (aptuveni 4 gadi 4 gadi, un es vienmēr esmu raudāju upes), bet beigās uzvar izdzīvošanas instinkts. Ar lai icette jūs vienmēr varat reizināt ar 2 vai 4 ^ _ ^

  Maia: ^ ____ ^

 13. Paskaties nepacietīgi visas šīs izmaiņas!
  Par jaunu nodaļu sākums var tikai pārsteigumi un jums ir tik jāmaksā, kas neapšaubāmi pārmērīgs :-)

 14. mīļā, es nosūtīju e-pastu ar propostina. Ļaujiet man zināt saņēmāt ;)

 15. Lorenz saka:

  Sveiki Maky,
  Es sekošu tikai dažus amatus, un es dos jums vislabākos novēlējumus visiem.
  Es gaidu ziņkārīgs jaunas receptes (tie jau ir ieviesti ar slazds, piemēram, kaķiem) un tagad iet tālāk spēlē nedaudz "ar agars (bet no kas man mācīties" šīs lietas?).
  Liels skūpsts!

 16. Katy: tie ir ļoti jāmaksā, tik daudz, ka es pat nevaru gulēt. Es tikai ceru nepievilt cilvēkus.

 17. Agnese: saņemti mail! Tas ir skaists projekts, contatemi labi komandai.

 18. Lorenz: paldies par visu, zina, ka tie ir noderīgi kaut kādā veidā piepilda manu sirdi ar prieku!

 19. perfekts! priecīgi, ka jūs uz klāja. No šī brīža, tomēr šī lieta, ko mēs dzirdam tikai pa e-pastu. Jūs uzrakstīt īsu ar visu detalizētu informāciju.

 20. Lieliski!

 21. bet come on jūs tāpat kā fēnikss, atgriezties pilna dzīvības ar daudzām idejām galvā ... .. Es teiktu, ka ir jauks veids, kā skatīties uz priekšu, nekad atmest !!!! ciauzzzzz

 22. Pateicoties Astro, par laimi, nav pavasaris !!!

Atstāj atbildi