Misija DR. Strangelove

ar Maky | 24 janvāris 2012 |

Blog saturs notiks nākotnē un veģetāro kulinārijas prakses neparastā tāpēc lasījums šiem pantiem nav piemērots auditorijai ir mazāks par 16 gadiem.


Dear sagatavotas šim gandrīz nepieciešams Papello. 'S pravietojums par Maya par sevi ir piepildījies ar nedaudz "sākumā," Vai jūs mirst? "Nē absolūti nav patiesi sagaida, ka histoloģiskā izmeklēšana bija negatīvs, par spīti šis ir 2012 devusi daudzas inovācijas.

Es outed ka inženierija ... Haim, un es pēc Ziemassvētkiem mēs nolēmām predere dažādus ceļus, mēs nedzīvojam kopā vairāk (un kurš rūpējas tu domā!) Attiecībā uz visiem tiem, kuri zina, mūs (message = sabiedrības ietaupījums ievērojams naudas sods, tālrunis) l "Inge attiecīgais" nav mājās, lai nākamajos 50 gados, lūdzu, atstāt ziņu pēc signāla ... biiiiiiiiiiip. " Tagad es esmu meklē darbu un mājās, man ir mīlestība mazāk, kas ir pārvērtusies par lielu jaunu uzticamu draugu un izjust sulas plūst viņa vēnām.

Šajā emocionālo viesulis es teicu: "Nu, ja tas viss notiek, ka būs iemesls?" Būtībā es domāju, ka tikai nejaušības notikumu, es domāju, ka drīzāk konkatenācija šo ES: maz miega - es pamostos slikti - slikti darbi - lai nosūtītu ka valstī viss - es esmu atstādināts no darba - es vienmēr pissed vairāk - uguns mani - es esmu gatavojas ēst urnas, jo es nevaru atrast darbu - gulēt zem tiltiem - es esmu pieņēmusi bagāts cilvēks, kurš ir apžēlojies par mani un nomāc mani ar dāvanām.

Mana dzīves filozofija ir kaut kas zinātniski izskaidrojams ar diviem vienkāršiem vārdiem: darbība -> reakcijas.

Bet to, kas ir tas viss ar blogu? Centrēts centri, četrus gadus vēlāk, es atrast sev vien: padarīt brokastis vienu, darīt iepirkšanās par vienu, cooking par vienu, viens un izplatīt attentions dzīvot ar vienu, tāpēc flash iedvesmas ierodas: "Geez, ap jūs nevarat atrast kaut ko, kas māca cilvēkiem, kuri dzīvo vieni, lai izvairītos no garlaicība četru ēdienu mājās. "

Es atzīstu, pirmās pāris dienām es baro ar baltmaizi, marinēti gurķi un Filadelfijā, un es joprojām darīt regulāri. Es sūkāt es zinu, bet es jutos zaudējis lasījums receptes 2, 4 vai 6 cilvēkiem. Manas smadzenes atteicās sadalīt ingredenti, un es atklāju sevi virtuvē demoralized mani uz parasto gurķu sviestmaizi.

Un kas notika? Pēc daudz meditācijas es atbraucu uz "iekšējo izpratni" par to vienu (šis vārds netaktisks!) Kāpēc ne izmainīt šo situāciju (grūti praktiskā līmenī, bet superabilissima) kaut ko noderīgu? Kāpēc ne tērēt dažas manas laika mums viens / Atraitnis / alerģija pret laulības attiecības / cilvēki, kuri dzīvo vieni / augstskolu studenti, kuriem nav kulinārijas prasmes, lai izveidotu receptes pielāgotas mūsu vajadzībām?


Un šeit ir jaunumi:

- Blog notiks daudzi pasākumi, mēs zinām viens otru dziļāk, mēs apspriest mūsu kulinārijas murgiem, mēs sazināmies ar mums, un mēs daudz mācīties viens no otra!

- Jūs atradīsiet īpašas receptes (pa ceļam jūs sapratīsiet)

- Organizēt jums Tematiskie pasākumi

- Jautājumi būs vairāk disbelievers nekā jebkad agrāk

Man ir tik daudz projektu, kas es esmu jaunattīstības atdzīvināt mūsu plāksnēm, piepilda mūsu vientuļi naktis un ieskaidrot, ja Jums bija karsti datumu (man tiešām patīk šīs definīcijas!). Es zinu, ka sākotnēji piedalīties tikai "draugi un ģimene", bet es esmu pārliecināts, ka drīz pievienosies arī jūs ... Dodiet man iemeslu atturēties no to darīt!

Nav nepieciešams tērēt laiku, lai sadalīt sastāvdaļas, aprēķināt gatavošanas laiku vai izgudrot maltīti alternatīva parastajai haoss, un būs "kopā ar rokām" dziļumos virtuves un izvēloties izejvielu (gadījumā, ja Jūs nevarat), ir .. pat gatavi atteikties putukrējumu dzīvi visvairāk neatbalsta.

Jūs atradīsiet gandrīz visu, ko viņš dara, lai jums, es saku "gandrīz", jo pārējais jums ir nodot savu iztēli. Es nevēlos, lai redzētu jums garlaikoties, pārtika var būt labs izārstēt dvēseli.

Mana lielākā vēlēšanās ir, lai jūs redzēt virtuvē, it kā tu būtu pie stūres ar buru kuģis: agresīva, pārliecināti un veiksmīgu!


Jāsagatavo sākumā jauna ēra: ēra iemesla


Drebēt ... pirātu ir atpakaļ!


22 Atbildes uz "Mission DR. Strangelove "

 1. Tagad nesaņem mani nepareizi ... bet I LOVE YOU ^ _ ^ Būsim nopietni: jūs esat dabas spēks un Maky gan "daļēji saglabātu ģimeni" (tādā nozīmē, ka es nedzīvoju kopā un Dany) sekos jums atkal ... nevar gaidīt, lai sāktu šo recepti !!

 2. Paldies Franci!! Es esmu pārliecināts, ka jūs zināt, kā pavairot devas daudz labāk, nekā es zinu, kā sadalīt tos ^ _ ^

 3. Maky, divas līnijas un miljons ziņu.
  Soli atbrīvojumu no medicīniskā ziņojuma satraukumu par situāciju ar TDE, bet es esmu priecīgs izlasīt jums tik pilna un pilna enerģijas, tikai vienu reizi, lai nākotnē.
  Good luck, nav svarīgi, kādas ir jūsu prātā nolemj dzemdēt, un jūs varat ātri strādāt :)

 4. Vai jums parādīt! Man nav citu vārdu!
  Tajā brīdī es iedomāties jūs kā varone no sāga stierg Larsson, jo īpaši attiecībā uz klaips panna, izplatīt to un pipargurķīši =)
  Tiklīdz jūs saprotat, ka gaiss var iet, mēs varam elpot, un tad dzīvot ar to, bet joprojām klibo, lielākā daļa tiek darīts! Lai gan brauciens joprojām labi šarnīru atpakaļ iecienītāko pirāts!

  Big hugs

  LaVally

 5. Arabafelice faktiski lietas ir noticis ar mani vēl pēc divām nedēļām nekā visa gada garumā! Inge vienmēr būs daļa no manas dzīves, un jūs dzirdēsiet par vēl (lai izvairītos no jums sidrome pamešanu ^ _ ^)

  LaVally: Paldies mīļais, tagad es esmu veltīts, lai uzglabātu buru kuģis ... Es nevar gaidīt, lai redzētu viņu kuģot uz jauniem galamērķiem!

 6. tā ir taisnība, nav blogs, kas dod sastāvdaļas singles, un pat tad, ja kāds ir viens, lai gan dažreiz tas ir tikai mājās, jūs varat pagatavot sev un tas ir viss? vizlas ir jārūpējas par to, ko tu ēd tikai ģimenēm no 2 up!
  aspekts šīs izmaiņas, es esmu pārliecināts, ka būs pārsteidzošs!

 7. Herbi dicimo, kas ir vairāk par "izdzīvošanas rokasgrāmata cilvēkiem, kas ēd vien" ^ _ ^ Es nevar gaidīt, lai saņemtu atpakaļ radīt. Paldies, jūsu komentāri ir maksas man daudz!

 8. Es nezinu, ko teikt ... kas nozīmē, es atvainojos par pārtraukumu, bet es esmu priecīgs par sava spēka.
  Man žēl "singlelaggine", bet man šķiet, cītīgs darbs neironiem, kas ir demonstrēti visi, citu iespēju, tad es priecājos.
  Būtībā, lai gan es zinu, damn mana tiešā pieredze (gadi = 10), ka trieciens nāk pēc tam, kad visi ieradumi kļuvuši klibs, un ir nepieciešams ķīlis kartona jaunu iniciatīvu, man ir prieks lasīt jūsu priekšlikumus.
  labu veiksmi uz katra stūra no sirds, darbaspēka virtuvē!

 9. Spilvens ir tik dārgi, es cenšos vienmēr kļūs pozitīva visās nelaimēs, kas nāk no dzīves, kas daudzas reizes ir parādīti kā jauniem izaicinājumiem un pozitīviem stimli nevar aizmirst. Veiksmi jums visās frontēs!

 10. Lieliski! Es domāju, ka vieta, kur es gribētu būt locked up jūsu mājā atkal moltoooooo laiku līdz izmisumam un ēst makaronus kā pamatēdienu ar sviestu un šokolādes sausa, saldo. Es sekošu ar lielu ziņkāri (lai gan joprojām turpina gatavot uz 2 vai 4 ... bet leserate vienatnē kapteinis laikam ;)

 11. ka oomph! Brava, recepte meklēt jaunu

 12. Agnes: Naaaaaa, tas ir pabeigts vislabākajā veidā gan no mums (aptuveni 4 gadi 4 gadi, un es vienmēr esmu ielej upes asaras), bet galu galā uzvar izdzīvošanas instinkts. No icette lai jūs vienmēr varat reizināt ar 2 vai 4 ^ _ ^

  Maia: ^ ____ ^

 13. Meklēt nepacietīgi visu šo stuff!
  Jaunu nodaļu pārsteigumiem, kas nevar, un jums ir tik pārmērīgi maksa sākumā, kas būs noteikti :-)

 14. mīļā, es jums nosūtīja e-pastu ar propostina. Let me know, ja esat saņēmis ;)

 15. Sveiki Maky,
  Es sekošu tikai no dažām amatu, un es gribu, lai jūs vislabākos novēlējumus visiem.
  Es gaidu dīvainu jaunas receptes (tie jau ir stāvoklī slazds, piemēram, kaķiem), un tagad es esmu gatavojas spēlēt mazliet tālāk "ar agars (bet es mācīties no tiem, kas" šīs lietas?).
  Big kiss!

 16. katy: tie maksas daudz, tik daudz, ka es pat nevaru gulēt. Es tikai ceru, ka man nav pievilt cilvēkus.

 17. Agnese: saņemti mail! Tas ir skaists projekts, contatemi arī komandā.

 18. Lorenz: paldies par visu, zina, ka tie ir noderīgi kaut kādā veidā piepilda manu sirdi ar prieku!

 19. perfekts! priecīgi, ka jūs klāja. No šī brīža, tomēr šī lieta, ko mēs dzirdam tikai pa e-pastu. Jūs rakstīt īsu ar visu detalizētu informāciju.

 20. Lieliski!

 21. bet come on jūs tāpat kā fēnikss, atgriezties pilna dzīvības ar daudz ideju galvas ..... es teiktu, ka ir jauks veids, kā raudzīties uz priekšu, nekad atmest! ciauzzzzz

 22. Pateicoties Astro, par laimi viens, kas nav atmest!

Atstāj atbildi