Misija DR. Strangelove

ko Maky | 24. janvāris 2012 |

Nākotnē blog uzņems saturu un kulinārijas praksi veģetārietis neparastā tāpēc izlasot šos rakstus nav ieteicams auditorijai jaunāki par 16 gadiem.


Dārgais gatavi šim gandrīz nepieciešamo Papello. No Maya pravietojums par sevi ir piepildījies ar nedaudz "avansā," Tu esi mirst ??? "nē absolūti nav fakts, histoloģijā kurš gaida negatīvu rezultātu, neskatoties uz to 2012 devusi daudzas inovācijas.

Es veicu izbrauciens ... Haim inge un es pēc Ziemassvētkiem mēs nolēmām predere dažādus ceļus, mēs nedzīvojam vairāk kopā (un kurš rūpējas tu domā!) Attiecībā uz visiem tiem, kas mūs (sabiedrisko message = būtisks ietaupījums pecunia tālruņa) zina, l "inge attiecīgais" nav mājās, lai nākamajos 50 gados, lūdzu, atstājiet ziņu pēc signāla ... biiiiiiiiiiip ". Tagad es mēģinātu mājās un darbu, man ir mīlestību mazāk, kas kļuvis svarīgs jauns uzticams draugs un sajust sap plūsmu vēnās.

Šajā emocionālā viesulis es sev teicu: "Nu, ja tas viss notiek par iemeslu?!" Būtībā es domāju tikai nejaušības notikumu, es domāju, diezgan konkatenācija paša Piemēram: Es gulēt maz - es pamostos sliktu - slikts darbs - sūtīt ka valstī viss - es esmu no darba atstādināta - Es vienmēr pissed vairāk - uguns mani - es eju ēst urnas, jo es nevaru atrast darbu - es guļu zem tiltiem - man pieņēma bagātam, kurš ir apžēlojies par mani un nomāc mani ar dāvanām.

Mana dzīves filozofija ir kaut zinātniski izskaidrojams ar diviem vienkāršiem vārdiem: darbība -> reakcijas.

Bet ko ir tas viss ar blogu? Centrētu centri, četrus gadus vēlāk es atrodu sevi vienatnē: padarīt brokastis par vienu, darīt iepirkšanās vienam, cooking par vienu, izplatīt uzmanības par vienu un viens par dzīvu, tāpēc vienā mirklī nāk apskaidrība: "geez, ap nav atrasts kaut kas māca cilvēki, kas dzīvo vieni, lai izvairītos no garlaicība pārtikas četrām sienām. "

Es atzīstu, pirmajās pāris dienām es baroti ar baltmaizi, Filadelfijā un marinētiem pipargurķīši, un es vēl joprojām regulāri. Es zinu, es sūkāt, bet es jutos zaudējis lasījums receptes 2, 4 vai 6 personām. Manas smadzenes atteicās sadalīt ingredenti un es atklāju sevi virtuves dezorganizēts man parasto gurķu sviestmaizi.

Un kas notika? Pēc tam, kad daudz meditācija es nonācu pie "iekšējā apziņas", ir viena (šis vārds netaktisks!), Kāpēc nevar pagriezt šo situāciju (sarežģīto praktiskā līmenī, bet superabilissima) uz kaut ko noderīgu? Kāpēc ne pavadīt kādu daļu sava laika, lai mums vienu / atraitnis / alerģija pret laulības attiecībām / cilvēku dzīvo vieni / augstskolu studentus bez kulinārijas prasmes, lai radītu receptes pielāgotas mūsu vajadzībām?


Un šeit ir ziņas:

- Blog uzņem daudzas iniciatīvas, mēs zinām dziļāk, mēs runājam par mūsu kulinārijas murgiem, mēs sazināmies ar mums un mēs daudz mācīties viens no otra!

- Jūs atradīsiet īpašas receptes (pa ceļam jūs sapratīs)

- Organizēt jums tēmu notikumiem

- Jautājumi, kas būs vairāk nekā jebkad neticīgajiem

Man ir tik daudz projektu, ka es esmu jaunattīstības uzmundrināt savus traukus, piepildīt mūsu vientuļi vakaros un ieskaidrot, ja Jums ir bijusi datumu (es mīlu to šī definīcija!). Es zinu, ka sākotnēji piedalījās tikai "draugiem un ģimeni", bet es esmu pārliecināts, ka drīz jūs pievienoties jums pārāk ... dod man iemeslu atturēties no šādas rīcības!

Nav nepieciešams tērēt laiku, lai sadalīt sastāvdaļas, aprēķināt gatavošanas laiku vai izgudrot citu maltīti ierasto putru, un jums būs "kopā ar roku", kas dziļumā virtuves un izvēloties izejvielu (ja tu nespēj) ir .. arī gatavi iztikt skropstas no dzīves visvairāk nelabprāt.

Jūs atradīsiet gandrīz visu, kas ir piemērots tieši Jums, es saku "gandrīz", jo pārējais man nāksies likt jums ar fantāziju. Negribu tevi redzēt garlaicīgi, ēdiens var būt labs izārstēt dvēseli.

Mana lielākā vēlme ir redzēt jūs virtuvē, it kā tu būtu pie stūres ir buru kuģis: agresīvs, pārliecināti un veiksmīgi!


Gatavojieties sākumā jauna ēra: laikmetā iemesla


Dreb ... Piratessa ir atpakaļ!


22 Atbildes uz "Mission DR. Strangelove "

 1. Tagad, nesaņem mani nepareizi ... bet I LOVE YOU ^ _ ^ Būsim nopietni: jūs esat dabas un, lai gan Maky spēks "daļēji saglabāt ģimeni" (tādā nozīmē, ka es nedzīvo kopā un Dany) sekos jums labprāt ... Es ar nepacietību gaidu, kad sākas recepti !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Pateicība Franci !!!!!!!!!! Es esmu pārliecināts, ka jūs zināt, reizināt devu daudz labāk, nekā es zinu sadalīt ^ _ ^

 3. Maky, divas līnijas un miljons ziņas.
  Soli pa atvieglojums medicīnisko ziņojumu uz satraukumu pie situācijas ar TDE, bet es esmu priecīgs lasīt jums tik iekasē un pilna enerģijas, laika tikai uz nākotni.
  Good luck, neatkarīgi no jūsu prāts nolemj dzemdēt, un jūs varat ātri strādāt :)

 4. Tu esi skats !! Man nav citu vārdu!
  Labais tagad es domāju, kā varone no sāga stierg Larsson, jo īpaši attiecībā uz klaips panna, izplatīt to un pipargurķīši =)
  Tiklīdz jūs saprotat, ka gaiss var nodot, mēs varam elpot, un tad dzīvot ar to, lai gan joprojām klibo, lielākā daļa tiek darīts! Lai gan ceļš joprojām labi šarnīrveida atpakaļ pirātu mīļākā !!!

  Hugs

  LaVally

 5. Arabafelice patiesībā lielākā daļa lietas ir noticis ar mani pēc divām nedēļām visu gadu! Inge vienmēr būs daļa no manas dzīves un dzirdēt par vēl (lai izvairītos no jums sidrome izmešanu ^ _ ^)

  LaVally: Paldies mīļā, tagad es esmu veltīta glabāšanai buru kuģis ... nevar gaidīt, lai redzētu viņu kuģot uz jauniem galamērķiem!

 6. tā ir taisnība, nav blogs, kas dod sastāvdaļas singles, un pat tad, ja viens nav vienota, tas reizēm ir tikai mājās, varēs gatavot sev un tikai? vizlas ir jārūpējas par to, ko tu ēd tikai ģimenēm no 2 up!
  aspekts šīm izmaiņām, es esmu pārliecināts, ka būs pārsteidzošs!

 7. Herbi dicimo kas ir vairāk "izdzīvošanas rokasgrāmata cilvēkiem, kas ēd vien" ^ _ ^ Es nevar gaidīt, lai saņemtu atpakaļ, lai radītu. Paldies, jūsu komentāri ir maksas man daudz!

 8. Es nezinu, ko teikt ... tādā veidā, sorry par pārtraukumu, taču es esmu priecīgs par sava spēka.
  Man žēl, ka "singlelaggine", bet es domāju, ka cītīgs darbs neironiem, kas ir demonstrēti visi, citas iespējas, tāpēc es esmu apmierināta.
  Būtībā, lai gan es zinu, par manu nopelt tiešo pieredzi (gadi = 10), ka trieciens nāk pēc tam, kad visi ieradumi kļūt klibs un vajadzība no ķīlis kartona jauno iniciatīvu, man ir prieks lasīt jums aktīva.
  labu veiksmi uz katra stūra no sirds, no darba, virtuve!

 9. Spilvens ir tik dārgi, es mēģinātu pārvērst pozitīvāks visās nelaimēm, kas nāk no dzīves, kas daudzas reizes ir parādīti kā jauniem uzdevumiem vai stimli pozitīvs, lai aizmirst. Veiksmi jums visās frontēs!

 10. Lieliski !! Es domāju, ka vieta, kur es būtu bloķēta jūsu mājā atkal moltoooooo reizi izmisumu un ēst makaronus kā pamatēdienu ar sviestu un šokolādes sausa kā salds. Es sekošu ar lielu ziņkāri (lai gan joprojām turpina gatavot 2 vai 4 ... bet leserate vienatnē kapteinis reizēm ;)

 11. ka smiltis !! Brava, meklēt jaunu recepti

 12. Agnes: naaaaaa, beidzās vislabākajā veidā gan no mums (daži četrus gadus vienmēr ir četri gadi, un es raudāju upēm), bet beigās uzvar izdzīvošanas instinkts. Ko par icette vienmēr var reizināt ar 2 vai 4 ^ _ ^

  Maia: ^ ____ ^

 13. Izskats nepacietību visi šie jaunumi!
  Jauna nodaļā sākums var tikai pārsteigumi un jūs uzlādes lai noteikti būs pārmērīgi :-)

 14. mīļā, es nosūtīts e-pasts ar propostina. Ļaujiet man zināt, esat saņēmis ;)

 15. Lorenz saka:

  Sveiki Maky,
  Es sekošu tikai daži amati, un es gribu, lai jūs vislabākos novēlējumus visiem.
  Es gaidu ziņkārīgs jaunas receptes (tie jau ir ieviesti ar slazds, piemēram, kaķiem), un tagad es esmu gatavojas spēlēt nedaudz pēc tam "ar agars (bet es mācīties no tiem, kas" šīs lietas?).
  Big kiss!

 16. katy: tie ir ļoti jāmaksā, tik daudz, ka es pat nevaru gulēt. Es tikai ceru, ka man nav pievilt cilvēkus.

 17. Agnese: saņemti pastu! Tas ir skaists projekts, contatemi labi komanda.

 18. Lorenz: paldies par visu, zinu, ka viņi ir noderīgi kaut kādā veidā piepilda manu sirdi ar prieku!

 19. perfekts! priecīgi, ka jūs uz klāja. No šī brīža, tomēr šī lieta mēs dzirdam tikai uz e-pastu. Jūs uzrakstīt īsu ar visu detalizētu informāciju.

 20. Ļoti labi!

 21. bet come on jums ir tāpat kā fēnikss, atsākt pilna dzīve ar daudzām idejām galvā ... .. Es teiktu, ka ir jauks veids, kā skatīties uz priekšu, nekad atmest !!!! ciauzzzzz

 22. Thanks Astro, par laimi viens, kas nepadodas !!!

Atstāj atbildi