Mission DR. Strangelove

od Maky | 24 januára 2012 |

Blog bude v budúcnosti obsahu a vegetariánskych kuchárskych postupov neortodoxný teda čítaní týchto článkov sa neodporúča pre divákov mladších ako 16 rokov.


Vážení pripravení na tento takmer nevyhnutné papello. Proroctvo Mayov sám sa stal skutočnosťou s trochu "čoskoro" Ty umieraš ??? "nie je absolútne žiadny naozaj, histologické vyšetrenie bolo negatívne, ako sa očakávalo, napriek tomu 2012 priniesol rad noviniek.

Aj výlet ... ehm Inge a ja po Vianociach sme sa rozhodli predere rôzne cesty preto, že nebudeme žiť spolu už (a koho to zaujíma, si myslíte!) Pre všetkých tých, ktorí nás poznajú (message = značné úspory vo verejnej telefónnej Pecunia) l "Inge v otázke" nie je doma pre najbližších 50 rokov, prosím, nechajte odkaz po zaznení tónu ... biiiiiiiiiiip. " Teraz sa pozerám na prácu a doma, mám lásku, ak to sa stalo hlavným nový spoľahlivý priateľ a cítiť miazgu prúdiaca v žilách.

V tejto emocionálne vieru som povedal: "No, či toto všetko stane, bude mať dôvod ?!" V podstate si myslím, len náhodnosť udalostí, myslím, že skôr zreťazenie rovnakej ex: málo spánku - som sa prebudil zlé - zlé práce - odoslanie že krajina všetko - som visel z práce - som nasratý, stále viac a viac - oheň ma - budem jesť do koša, pretože nemôžem nájsť prácu - spať pod mostami - som prijatý bohatého muža, ktorý má nado mnou zľutoval a ďaleko mi darčeky.

Moja životná filozofia je niečo vedecky vysvetliť dvoma jednoduchými slovami: Action -> reakcie.

Ale čo má toto všetko sa blogu? Centra stredísk, o štyri roky neskôr som sa ocitol sám: robiť raňajky pre jedného, ​​na nákupy pre jedného, ​​varenie pre jedného, ​​jeden a distribuovať pozornosť žiť po druhom, tak v okamihu prichádza svetlo: "Páni, okolo nenájdete nič, čo učia ľudia, ktorí žijú sami, aby sa vyhli nude potravín štyrmi stenami. "

Pripúšťam, že počas prvých niekoľkých dní kŕmených som biely chlieb, uhorky a Philadelphia a stále to v pravidelných intervaloch. Aj hovno Ja viem, ale cítil som sa stratil čítanie receptov pre 2, 4 alebo 6 osôb. Môj mozog odmietol rozdeliť ingredenti a ocitol som sa v ma kuchyni demoralizovanej obvyklý uhorkový sendvič.

A čo sa stalo? Po takejto meditácie som prišiel k "vnútornému vedomie", že sú jediné (to slovo netaktný!), Prečo nie túto situáciu zmeniť (čo je ťažké na praktickej úrovni, ale superabilissima) na niečo užitočného? Prečo nie tráviť časť svojho času pre nás jediné / vdovec / alergickí na manželské vzťahy / ľudí, ktorí žijú sami / študentom vysokých škôl s žiadnymi kulinárske zručnosti k vytváraniu receptov na mieru našim potrebám?


A tu sú novinky:

- Blog bude hostiť sériu podujatí, poznáme sa navzájom hlbšie, budeme hovoriť o našich kulinárskych bludy, sme v styku s nami a my sa veľa naučiť od seba!

- Nájdete tu špeciálne recepty (pozdĺž cesty, budete rozumieť)

- Zaistíme pre Vás tematické akcie

- Problémy budú viac neveriacich ako inokedy

Mám veľa projektov, ktoré som na rozvojové oživiť naše riadu, vyplňte svoje osamelé večery a dojem, ak ste mali rande (Moc sa mi páči táto definícia). Ja viem, že spočiatku sa zúčastňujú len "priatelia a rodina", ale som presvedčený, že čoskoro sa k vám taky ... daj mi dôvod, aby upustila od takého konania!

Netreba tráviť čas rozdeliť zložky, výpočet doby varenia alebo vymyslieť alternatívny jedlo zvyčajný neporiadok a budete "spolu ruka" v hlbinách v kuchyni a pri výbere surovín (v prípade, že nie ste schopní) .. sú dokonca pripravené na okamžité použitie riasy života sa najviac zdráhajú.

Nájdete tu takmer všetko, čo robí pre vás, Hovorím "takmer", pretože zvyšok budete musieť dať svojej fantázii. Nechcem ťa vidieť nudiť, jedlo môže byť dobrý liek pre dušu.

Mojím najväčším želaním je, aby vás v kuchyni, ako by ste boli pri kormidle galeóny: agresívne, sebavedomá a úspešná!


Pripravené na začiatku novej éry: éra rozumu


Triasť ... pirát je späť!


22 Reakcia na "Mission DR. Strangelove "

 1. Teraz Nechápte ma zle ... ale I LOVE YOU ^ _ ^ Buďme vážne: vy ste sila prírody maky a keď "čiastočne udržať rodinu" (v tom zmysle, že nemám žiť spolu a Dany) bude nasledovať vás opäť ... nemôže dočkať, až sa začať recept !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Vďaka Franci !!!!!!!!!! Som si istý, že vieš, ako znásobiť dávky oveľa lepšie, než ja viem, ako ich rozdeliť ^ _ ^

 3. Maky, dva riadky a milión správy.
  Odstúpte od okamžitej pomoci k zdesenie na lekársku správu o situácii s ESL, ale som rád, že čítať si tak plný a plný energie, len raz do budúcnosti.
  Veľa šťastia, nech sa vaša myseľ sa rozhodne porodiť, a môžete hneď pracovať :)

 4. Ste show !! Nemám iné slová!
  V tejto chvíli som si ťa predstaviť ako hrdinka ságy o stierg Larsson, najmä pre bochník panvici, rozotrite a uhorky nakladačky =)
  Akonáhle pochopíte, že vzduch môže prejsť, môžeme dýchať a žiť podľa toho, aj keď stále kríval, prevažná časť je hotovo! Aj v prípade, že cesta bude ešte dobre artikuloval späť piratessa obľúbený !!!

  Veľké objatí

  LAVALLE

 5. Arabafelice v skutočnosti väčšina vecí, ktoré sa mi stalo počas dvoch týždňov po celý rok! Inge bude vždy súčasťou môjho života a počujete o dosiaľ (k úspore opustenie sidrome ^ _ ^)

  LAVALLE: Ďakujem drahá, teraz som vyhradený na uskladnenie galeóny ... nemôžem sa dočkať, až ho vidieť plávať do nových destinácií!

 6. Je pravda, že nie je žiadny blog, ktorý dáva ingrediencie pre jednotlivca, a to aj pokiaľ nie je jediná, aj keď niekedy je to len doma, môžete variť pre seba a len? sľuda sa musí postarať o to, čo jete len v rodinách z 2 up!
  aspekt týchto zmien, som si istý, bude to úžasné!

 7. Herbi dicimo ktorý je viac "sprievodca prežitie pre ľudí, ktorí jedia sami" ^ _ ^ Nemôžem sa dočkať, až sa vrátim k vytvoreniu. Ďakujem vám, vaše poznámky sa mi nabíjanie veľa!

 8. Neviem, čo na to povedať ... v tom zmysle, ospravedlňujem sa za prerušenie, ale som rád, že svoju silu.
  Je mi ľúto, "singlelaggine," ale zdá sa mi, mravčia práca neurónov, ktoré skúmali všetky, z ďalších možností, potom som potešený.
  v podstate, aj keď viem, že za tú prekliatu mojej priamej skúsenosti (vek = 10), ktorý prichádza po ranu, keď všetky zvyky stanú chromý a potrebujete klin lepenky nové iniciatívy, som rád, čítať vaše návrhy.
  veľa šťastia do všetkých kútov srdca, prácu v kuchyni!

 9. Vankúš sú tak drahé, snažím sa vždy obrátiť pozitívne vo všetkých nešťastí, ktoré pochádzajú zo života, že mnohokrát ukázal sa v podobe nových výziev a pozitívnych stimli nestratiť zo zreteľa. Veľa šťastia na všetkých frontoch!

 10. Veľká !! Myslím, že miesto by som zavretý vo svojom dome znova moltoooooo čas k zúfalstvu a jesť cestoviny ako hlavné jedlo s maslom a čokoládou suché ako sladké. Budem sledovať s veľkou zvedavosťou (hoci ešte varte na 2 alebo 4 ... ale leserate sám kapitán občas ;)

 11. že stanovenie !! Brava, pozrite sa na nový recept

 12. Agnes: Naaaaaa, dokonané tým najlepším spôsobom pre nás pre oboch (asi 4 roky 4 roky a ja som vždy preliali potoky sĺz), ale nakoniec zvíťazí pud sebazáchovy. Dai pre ICETA vždy vynásobiť 2 alebo 4 ^ _ ^

  Maia: ^ ____ ^

 13. Pozrite sa úzkostlivo všetky tieto novinky!
  Začiatok novej kapitoly možno len prekvapenie a budete nabíjať tak, že bude určite prehnané :-)

 14. drahá, som ti poslal e-mail s propostina. Dajte mi vedieť, či ste dostali ;)

 15. Lorenz hovorí:

  Ahoj Maky,
  Budem sledovať len z niekoľkých málo miest, a ja chcem, aby sa vám môj najlepšie priania pre všetky.
  Čakám zvedavé nové recepty (sú už na svojom mieste k zálohe, ako mačky) a teraz som tam hrať trochu 's Agar (ale budem sa učiť od tých, ktorí "tieto veci?).
  Veľkú pusu!

 16. katy: účtujú veľa, toľko, že nemôžem ani spať. Len dúfam, že nesklame ľudí.

 17. Agnese: prijatý e-mail! Je to krásny projekt, Contato dobre v tíme.

 18. Lorenz: Vďaka za všetko, vedia, že sú užitočné nejakým spôsobom napĺňa moje srdce radosťou!

 19. perfektné! radi, že ste na palube. Od tejto chvíle je však pre túto vec sme počuli iba e-mailom. Budete napísať krátky so všetkými detailnými informáciami.

 20. Veľmi dobre!

 21. ale by're rovnako ako fénix, vráti plné života s toľkými nápadmi na hlavu ... .. Povedal by som, že je pekný spôsob, ako sa pozerať dopredu, nikdy sa nevzdávaj !!!! ciauzzzzz

 22. Vďaka Astro, našťastie ten, ktorý nepramení !!!

Required