Mission DR. Strangelove

by maky | 24. januára 2012 |

Blog v budúcnosti bude hostiť obsahu a kulinárske postupy vegetariánske preto neortodoxný čítaní týchto článkov nie je odporúčané publikum mladšie ako 16 rokov.


Vážení pripravený k tejto takmer nevyhnutné Papello, proroctvá Mayov pre seba sa stal skutočnosťou s trochu "v predstihu," umieraš ??? "no absolútne žiadny fakt, histológia, ktorý očakáva negatívny výsledok, aj cez to 2012 priniesol rad noviniek.

Robím výlet ... Haim Inge a ja po Vianociach sme sa rozhodli predere rôzne cesty preto nebudeme žiť spolu (a koho to zaujíma si myslíte!) Pre všetkých tých, ktorí nás (verejnosť message = podstatné úspory Pecunia telefón) vedieť l "Inge v otázke" nie je doma na najbližších 50 rokov, prosím, nechajte odkaz po zaznení signálu ... biiiiiiiiiiip ". Teraz sa snažím doma a práce, mám lásku menšie, ktorý sa stal významným nový spoľahlivý priateľ a cítiť prúdenie miazgy v žilách.

V tejto emocionálne smršť som si povedal: "No, keď to všetko sa deje z nejakého dôvodu ?!" V podstate si myslím, len náhodnosť udalostí, myslím, že celkom zreťazenie rovnaký príklad: spím málo - sa prebudím zlé - zlé práce - zaslať že štát všetko - ja som visel z práce - vždy som naštvaný viac - požiarne ma - ja niečo dobré do koša, pretože nemôžem nájsť prácu - som spať pod mostom - dostanem prijala bohatý muž, ktorý má nado mnou zľutoval a ďaleko mi darčeky.

Moja životná filozofia je niečo vedecky vysvetliteľný s dvoma jednoduchými slovami: akcie -> reakcie.

Ale to, čo má toto všetko sa blogu? Sústredili centrá, o štyri roky neskôr som sa ocitol sám: robiť raňajky pre jednu, na nákupy pre jeden, varenie pre jedného, ​​distribuovať pozornosť na jedného a jeden za živé, tak v okamihu je osvietenie: "Bože, okolo nenašli, ktorý učí ľudia, ktorí žijú sami, aby sa vyhli nudu potravín štyrmi stenami. "

Priznám sa, v prvých niekoľkých dňoch som kŕmených s bielym chlebom, Philadelphia a nakladanými uhorkami a ja ešte robiť v pravidelných intervaloch. Viem, že som cicať, ale cítil som sa stratil v čítaní receptov pre 2, 4 alebo 6 osôb. Môj mozog odmietol rozdeliť ingredenti a našiel som sa v kuchyni ma demoralizovanej obvyklý uhorkový sendvič.

A čo sa stalo? Po dlhom meditácie som prišiel k "vnútornému vedomia", aby sa jeden (to slovo netaktný!), Prečo nie ak túto situáciu (čo je ťažké na praktickej úrovni, ale superabilissima) na niečo užitočného? Prečo nie tráviť časť svojho času pre nás jediné / ovdovená / alergický na manželské vzťahy / osamotených / vysokoškolských študentov bez kulinárske zručnosti k vytváraniu recepty na mieru našim potrebám?


A tu je to novinky:

- Blog hostiť mnoho iniciatív, budeme vedieť viac hlbšie, budeme hovoriť o našich kulinárskych ilúzií, sme v styku s nami a my sa veľa naučiť od seba!

- Nájdete špeciálny recepty (po ceste budete rozumieť)

- Zabezpečíme pre Vás tematické akcie

- Otázky bude viac ako inokedy neveriaci

Mám toľko projektov, že som na rozvojové povzbudiť naše riadu, naplní naše osamelé večery a dojem, ak ste mali schôdzku (som si, že táto definícia milovať!). Ja viem, že spočiatku sa zúčastnili len "priatelia a rodina", ale ja som presvedčený, že čoskoro bude k vám taky ... daj mi dôvod, aby upustila od robenie tak!

Nie je potrebné tráviť čas rozdeliť zložky, výpočet doby varenia alebo vymyslieť alternatívny jedlo obvyklé neporiadok a budete "spolu za ruku" v hlbinách kuchyne a pri výbere surovín (v prípade, že ste schopní) sú .. tiež pripravené na okamžité použitie riasy života až po tie neochotný.

Nájdete tu takmer všetko, čo je pre vás to pravé, Hovorím "takmer", pretože zvyšok budem musieť dať si s fantáziou. Nechcem ťa vidieť nudiť, jedlo môže byť dobrým liekom pre dušu.

Mojím najväčším prianím je, aby vás videli v kuchyni, ako by ste boli v čele s galeóny: agresívne, sebavedomý a úspešný!


Pripravte sa na začiatku novej éry: éra rozumu


Triasť ... Piratessa je späť!


22 Reakcie na "Mission DR. Strangelove "

 1. Teraz, Nechápte ma zle ... ale ja LOVE YOU ^ _ ^ Buďme vážne: Ste sila prírody a hoci maky "čiastočne udržať rodinu" (v tom zmysle, že nemám žiť spolu a Dany), bude nasledovať ochotne ... Teším sa na začatie receptu !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Vďaka Franci !!!!!!!!!! Som si istý, že viete, násobiť dávky oveľa lepšie, než ja viem, rozdeliť ^ _ ^

 3. Maky, dva riadky a milión správy.
  Krok za reliéf lekárskej správy ku zdesenie na situácie s ESL, ale ja som rád, že vás čítanie tak nabitý a plný energie, čas len do budúcna.
  Veľa šťastia, bez ohľadu na vaše myseľ rozhodne porodiť, a môžete čoskoro pracovať :)

 4. Ste pohľad !! Nemám iné slová!
  Práve teraz Myslím, že ako hrdinka ságy stierg Larsson, najmä pre bochník panvicu, rozotrite a uhorky =)
  Akonáhle pochopíte, že vzduch môže prejsť, môžeme dýchať, a potom žiť podľa toho, aj keď stále ešte pokrivkáva, prevažná časť je hotovo! Aj keď cesta bude aj naďalej dobre kĺbové späť pirát favorit !!!

  Hugs

  Lavalle

 5. Arabafelice v skutočnosti väčšina vecí, ktoré sa mi stalo za dva týždne po celý rok! Inge bude vždy súčasťou môjho života a bude počuť o doteraz (tí zabrániť opusteniu sidrome ^ _ ^)

  Lavalle: Vďaka drahá, teraz som vyhradený na skladovanie galeóny ... nemôže dočkať, až uvidím ho plávať do nových destinácií!

 6. Je pravda, že nie je blogu, ktorý dáva ingrediencie pre jednotlivca, a to aj pokiaľ nie je jediný, je niekedy len doma, bude môcť variť pre seba a len? sľuda sa musí postarať o to, čo jete len v rodinách, od 2 do!
  aspekt týchto zmien, som si istý, bude úžasné!

 7. Herbi dicimo čo je viac "Sprievodca prežitie pre ľudí, ktorí jedia sami" ^ _ ^ Nemôžem sa dočkať, až sa vrátim vytvoriť. Ďakujem vám, vaše poznámky sa mi nabíjania veľa!

 8. Ja neviem, čo na to povedať ... na ceste, ospravedlňujem sa za prestávku, ale ja som rád, že svoju silu.
  Je mi ľúto, "singlelaggine", ale myslím, že svedomitou prácou neurónov, ktoré detekčná všetci, ďalšie možnosti, takže som potešený.
  v podstate, aj keď viem, že pre svoju prekliatu priame skúsenosti (v rokoch = 10), že rana prichádza neskôr, keď všetky zvyky stanú chromý a je potrebné na kline lepenky nové iniciatívy, som rád, aby vás čítať proaktívne.
  veľa šťastia do všetkých kútov srdca, práca, kuchyne!

 9. Vankúš je tak drahá, snažím sa obrátiť priaznivejšie vo všetkých nešťastí, ktoré pochádzajú zo života, ktoré mnohokrát sú uvedené v podobe nových výziev a stimli pozitívne, a nie strácať zo zreteľa. Veľa šťastia na všetkých frontoch!

 10. Skvelé !! Myslím si, že miesto, kde som sa zamkol vo svojom dome znova moltoooooo čas k zúfalstvu a jesť cestoviny ako hlavné jedlo s maslom a čokoládou sucha ako sladká. Budem sledovať s veľkou zvedavosťou (aj keď ešte stále variť pre 2 alebo 4 ... ale leserate sám kapitán príležitostne ;)

 11. že štrk !! Brava, pozrite sa na nový recept

 12. Agnes: naaaaaa, skončil v najlepším spôsobom pre nás oboch (štyrmi rokmi sú vždy štyri roky som plakala rieky), ale nakoniec vyhrá pud sebazáchovy. Tým pre štyridsa vždy sa môžu rozmnožovať 2 alebo 4 ^ _ ^

  Maia: ^ ____ ^

 13. Vzhľad dychtivo všetky tieto novinky!
  Začiatok novej kapitoly môže len prekvapenie a ste nabíjanie tak, že bude určite prehnané :-)

 14. drahá, poslal som e-mail s propostina. Dajte mi vedieť, ktorý ste dostali ;)

 15. Lorenz hovorí:

  Ahoj Maky,
  Budem sa riadiť len pár príspevkov, a ja chcem, aby sa vám moje najlepšie praje všetkým.
  Čakám zvedavý nové recepty (sú už na mieste zálohe, ako mačky), a teraz budem hrať málo za "s agar (ale budem sa učiť od tých, ktorí" sa tieto veci?).
  Veľkú pusu!

 16. katy: sú vysoko nabité, tak moc, že ​​nemôžem ani spať. Ja len dúfam, že nie sklamať ľudí.

 17. Agnese: prijatý e-mail! Je to krásny projekt, Contato dobre tím.

 18. Lorenz: Vďaka za všetko, vedia, že sú užitočné nejakým spôsobom napĺňa moje srdce radosťou!

 19. perfektné! radi, že ste na palube. Od tejto chvíle sa však na túto vec sme počuli len do e-mailu. Budete písať krátke všetky detailné informácie.

 20. Skvelé!

 21. ale no tak ste rovnako ako fénix, obnovenie plnej života s mnohými nápadmi pre hlavu ... .. Povedal by som, že je príjemný spôsob, ako sa pozerať dopredu, nikdy sa nevzdávaj !!!! ciauzzzzz

 22. Vďaka Astro, našťastie ten, ktorý sa nevzdáva !!!

Napísať komentár