Misie DR. Strangelove

by Maky | 24 január 2012 |

Blogy v budúcnosti bude dom obsah a kulinárske postupy vegetarián neortodoxný teda čítanie týchto článkov sa neodporúča publikum mladší ako 16.


Váženie pripravený k tejto takmer nevyhnutné Papello. Mayské proroctvo sa stal skutočnosťou pre seba s trochu 'v predstihu, "umieraš ???" no absolútne žiadny fakt, histológia, ktorý očakáva negatívny výsledok, aj cez to 2012 priniesol mnoho inovácií.

Ja ... ehm výlet na Inge po Vianociach, a rozhodol som sa jednotlivých ciest a preto predere nebudeme žiť spoločne (a kto sa stará si myslíte!) Pre všetkých tých, ktorí nás vedia (message = verejných úspor podstatná finančná telefón) l "Inge v otázke" nie je doma pre najbližších 50 rokov, prosím, nechajte odkaz po pípnutí ... biiiiiiiiiiip ". Teraz som hľadať prácu aj doma, mám lásku, ak sa zmenil na veľkú nové dôveryhodného priateľa a cítiť tok miazgy v žilách.

V tomto vieru emocionálne Povedal som si: "No, či toto všetko sa deje z nejakého dôvodu ?!" V podstate si myslím, že len náhodnosť udalostí, myslím, celkom zreťazenie rovnakom príklade: spím málo - som sa prebudil zlé - zlé práce - pošlite že krajina všetky - prichádzajú pozastavená z práce - som naštvaný viac a viac - mi oheň - budem jesť, pretože nemám nájsť prácu v zásobníkoch - spím pod mostami - príďte prijaté bohatého muža, ktorý má nado mnou zľutoval a ďaleko prekonáva ma s darčekmi.

Moja životná filozofia je niečo vedecky vysvetliteľné s dvoma jednoduchými slovami: Action -> reakcie.

Ale čo má toto všetko s blog? Sústredené centrá, o štyri roky neskôr som sa ocitol sám: robiť raňajkách pre jedného, ​​na nákupy pre jeden, varenie pre jedného, ​​distribuovať pozornosť na jeden a žiť pre jedného, ​​tak ich v okamihu osvietenie: "Páni, okolo To nenašli, ktorý učí ľudia, ktorí žijú sami, aby sa vyhli nude potravinových štyrmi stenami. "

Priznám sa, v prvých niekoľkých dňoch som bol vychovaný s bielym chlebom, Philadelphia a nakladanými uhorkami a ja som stále ešte v pravidelných intervaloch. Viem, že som cicať, ale cítila som sa stratil čítanie recepty pre 2, 4 alebo 6 osôb. Môj mozog odmietol rozdeliť ingredenti a našiel som sa v kuchyni mi demoralizovanej obvyklý uhorka sendvič.

A čo sa stalo? Po veľa meditácii prišli k "vnútorné vedomie" bytia jediné (to slovo netaktný!), Prečo nie chcete túto situáciu (v praxi ťažké, ale superabilissima) do niečoho užitočného? Prečo nie tráviť časť svojho času, aby nám jeden / ovdovelá / alergický na manželské vzťahy / osoba / domácnosti vysokoškolákov so žiadnymi kulinárske zručnosti k vytváraniu recepty na mieru našim potrebám?


A tu je novinka:

- Blog bude hostiť sériu podujatí, budeme vedieť, hlbšie, budeme hovoriť o našich kulinárskych bludy, budeme komunikovať s nami a my sa veľa naučiť od seba navzájom!

- Nájdete špeciálny recepty (budete rozumieť, ako)

- Zaistíme pre Vás tematické akcie

- Témy sú viac ako inokedy neveriaci

Mám toľko projektov, ktoré som na rozvojové fandiť naše taniere, naplní naše osamelé večery a dojem, ak ste mali schôdzku (som, že táto definícia milovať!). Pôvodne som viem zúčastniť len "priatelia a rodina", ale som presvedčený, že čoskoro sa k vám taky ... daj mi dôvod, aby upustil od robenie tak!

Netreba strácať čas rozdeliť ingrediencie, počítať dobu varenia alebo vymyslieť alternatívny jedlo obvyklé neporiadok a budete "spolu ruka" v hlbinách v kuchyni a vo výbere surovín (v prípade, že ste schopní) sú .. tiež pripravené na okamžité použitie riasy života sa najviac zdráhajú.

Nájdete tu takmer všetko, čo robí pre vás, ja hovorím "takmer", pretože zvyšok budem musieť dať vás predstavivosti. Nebudem vás nudiť vidieť, jedlo môže byť dobrým liek pre dušu.

Mojím najväčším prianím je, že vás vidím v kuchyni, ako by ste boli pri kormidle na galleóny: agresívne, sebavedomý a úspešný!


Pripravte sa na začiatku novej éry: éra rozumu


Triasť ... Piratessa je späť!


22 Reakcie na "Mission DR. Strangelove "

 1. Teraz, Nechápte ma zle ... ale Aj LOVE YOU ^ _ ^ Poďme vážne: vy ste sila prírody a hoci maky "čiastočne udržať rodinu" (v zmysle, že som nežijú spolu a Dany), bude nasledovať ochotne ... nemôže dočkať, až začne recept !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Vďaka Franci !!!!!!!!!! Som si istý, že viete, ako znásobiť dávky oveľa lepšie ako ja viem, je rozdeliť ^ _ ^

 3. Maky, dve linky a milión správy.
  Krok za reliéfu lekárskou správou ku zdesenie z tejto situácie sa ESL, ale som rád, že vás čítanie tak nabitý a plný energie, čas len do budúcnosti.
  Veľa šťastia, bez ohľadu na vaše myseľ sa rozhodne porodiť, a vy môžete čoskoro pracovať :)

 4. Tie sú veľkolepé !! Nemám iné slová!
  Práve teraz som si ťa predstaviť ako hrdinka ságy stierg Larsson, najmä pre plátky chleba, smotany a nakladačky =)
  Akonáhle pochopíte, že vzduch môže prejsť, môžeme dýchať a žiť podľa toho, aj keď stále pokrivkáva, prevažná časť je hotovo! Hoci má cesta bude aj naďalej dobre kĺbové späť pirát obľúbené !!!

  Hugs

  Lavalle

 5. Arabafelice v skutočnosti väčšina vecí, ktoré sa mi stalo za dva týždne, ako za celý rok! Inge bude vždy súčasťou môjho života a bude počuť o ešte (ako ušetriť opustenie sidrome ^ _ ^)

  Lavalle: Vďaka drahá, teraz som vyhradený na uskladnenie galleóny ... nemôžem dočkať, až uvidím ho plávať do nových destinácií!

 6. Je pravda, že nie je žiadny blog, ktorý dáva ingrediencie pre jednotlivcov, a to aj v prípade, jeden nie je jediný, je niekedy nielen doma, bude môcť variť pre seba a len? sľuda sa musí postarať o to, čo jete len v rodinách z 2 up!
  aspektom týchto zmien, som si istý, že bude úžasné!

 7. Herbi dicimo, ktorý je viac "Sprievodca prežitie pre ľudí, ktorí jedia sami" ^ _ ^ Nemôžem sa dočkať, až sa vrátim do vytvoriť. Ďakujem vám, vaše poznámky sa mi nabíjanie veľa!

 8. Neviem, čo na to povedať ... cestu, sorry za prestávky, ale som rád, že tvoje sily.
  Mrzí ma, "singlelaggine", ale myslím, že svedomitou prácou neurónov, ktoré detekčný všetci, ďalšie možnosti, a potom som potešený.
  v podstate, aj keď viem, že pre moje zatratenie skúsenosti (= 10 rokov), že rana prichádza potom, čo, kedy všetky zvyky stanú chromý a je potrebné na kline lepenky nové iniciatívy, som rád, že čítať vaše návrhy.
  veľa šťastia do všetkých kútov srdca, práca v kuchyni!

 9. Vankúš je tak drahá, snažím sa obrátiť viac pozitívne vo všetkých nešťastí, ktoré pochádzajú z života, ktorý mnohokrát sú zobrazené vo forme nových výziev alebo stimli pozitívne, že nebude strácať zo zreteľa. Veľa šťastia na všetkých frontoch!

 10. Super !! Myslím, že miesto, by som zamknuté vo svojom dome znova moltoooooo doby do zúfalstva a jesť cestoviny s maslom ako hlavné jedlo a čokoláda zaschnúť ako sladké. Budem sledovať s veľkou zvedavosťou (aj keď ešte pokračujú variť pre 2 alebo 4 ... ale leserate sám kapitán príležitostne ;)

 11. že stanovenie !! Brava, vyzerať nový recept

 12. Agnes: naaaaaa, skončila v najlepším spôsobom pre nás pre oboch (asi 4 roky 4 roky a vždy som plakala rieky), ale nakoniec vyhráva pud sebazáchovy. Tým pre štyridsa môžete vždy vynásobiť 2 alebo 4 ^ _ ^

  Maia: ^ ____ ^

 13. Pozrite sa úzkostlivo všetky tieto zmeny!
  Začiatok novej kapitoly môže len prekvapenie a vy sa tak obvinenia, že bude nepochybne prehnané :-)

 14. drahá, som poslal e-mail s propostina. Dajte mi vedieť, ste obdržali ;)

 15. Lorenz hovorí:

  Dobrý deň Maky,
  Budem sa riadiť len pár miest a urobím z vás má najlepšie priania pre všetkých.
  Aj čakajú na zvedavé nové recepty (sú už na mieste zálohe, ako mačky), a teraz presahujú hrať trochu 's agar (ale od koho som sa naučiť, "tieto veci?).
  Veľkú pusu!

 16. katy: sú vysoko nabitý, natoľko, že som si ani spať. Ja len dúfam, že nie sklamať ľudí.

 17. Agnese: prijaté pošta! Je to krásny projekt, Contato dobre v tíme.

 18. Lorenz: ďakujem vám za všetko, vedia, že sú užitočné nejakým spôsobom napĺňa moje srdce radosťou!

 19. perfektné! šťastná, že vás na palube. Od tejto chvíle, však, pre tú vec počujeme iba e-mailom. Budete písať krátke všetky detailné informácie.

 20. Super!

 21. ale no tak ste len ako fénix, návrat plné života s mnohými nápadmi pre hlavu ... .. Ja by som povedal, že je pekný spôsob, ako sa pozerať dopredu, nikdy sa nevzdávaj !!!! ciauzzzzz

 22. Vďaka Astro, našťastie nie sú jar !!!

Zanechajte odpoveď