Mission DR. Strangelove

od Maky | 24 január 2012 |

Obsah blog bude hostiť v budúcnosti a vegetariánskych kuchárskych postupov neortodoxný teda čítaní týchto článkov nie je vhodné pre divákov menej ako 16 rokov.


Vážení pripravené na tento takmer nevyhnutnou Papello. 'S proroctvá Mayov pre seba sa stal skutočnosťou sa trochu' čoskoro, "Chceš zomrieť?" Nie, absolútne nie naozaj očakávať, že histologické vyšetrenie bolo negatívne, napriek tomu 2012 priniesol rad noviniek.

Outed som engi ... Haim a ja po Vianociach sme sa rozhodli predere rôzne cesty, preto nebudeme žiť spolu viac (a kto sa stará si myslíte!) Pre všetkých tých, ktorí nás poznajú (message = verejná úspora značná finančná telefón) l "Inge v otázke" nie je doma na najbližších 50 rokov, prosím, nechajte odkaz po pípnutí ... biiiiiiiiiiip. " Teraz som hľadal prácu a doma, mám lásku za menej, že sa obrátil na skvelé nové dôveryhodného priateľa a cítiť miazgu prúdiaca v žilách.

Tento citový vír povedal som, "No, či toto všetko stane, že bude dôvod?" V podstate si myslím, že trochu náhodnosti udalostí, myslím, že skôr zreťazenie rovnaké, napr: málo spánku - som sa prebudil zlé - zlé práce - na odoslanie že krajina všetko - som pozastavená z práce - Vždy som naštvaný viac - oheň ma - budem jesť do koša, pretože nemôžem nájsť prácu - spať pod mostami - som prijatý bohatého muža, ktorý má nado mnou zľutoval a drví ma s darčekmi.

Moja životná filozofia je niečo vedecky vysvetliteľné s dvoma jednoduchými slovami: akčná -> reakcie.

Ale čo má toto všetko s blog? Zamerané strediska, o štyri roky neskôr som sa ocitol sám: pripraviť raňajky pre jedného, ​​to sa nákupy pre jedného, ​​varenie pre jedného, ​​jeden a distribuovať pozornosť žiť jeden, takže záblesk inšpirácie príde: "Bože, okolo nenájdete nič, čo učí ľudí, ktorí žijú sami, aby sa vyhli nude štyri jedla doma. "

Priznám sa, za prvých pár dní som kŕmených s bielym chlebom, kyslou uhorkou a Philadelphia, a ja stále robiť v pravidelných intervaloch. Aj suck Ja viem, ale cítil som stratil čítanie recepty pre 2, 4 alebo 6 osôb. Môj mozog odmietol rozdeliť ingredenti a našiel som v kuchyni demoralizovanej ma na obvyklú uhorky sendviče.

A čo sa stalo? Po dlhom rozjímanie som prišiel k "vnútornému vedomia" bytia jedno (to slovo netaktný!), Prečo nie ak túto situáciu (ťažké na praktickej úrovni, ale superabilissima) na niečo užitočného? Prečo nie tráviť časť svojho času, aby nám jeden / Ovdovený / alergický na manželské vzťahy / ľudí, ktorí žijú sami / vysokoškolskí študenti so žiadnymi kulinárske zručnosti k vytváraniu recepty na mieru našim potrebám?


A tu sú novinky:

- Blog bude hostiť sériu podujatí, poznáme sa navzájom hlbšie, budeme diskutovať o naše kulinárske ilúzie, sme v styku s nami a my sa veľa naučiť od seba!

- Nájdete tu špeciálne recepty (po ceste budete rozumieť)

- Zabezpečíme pre Vás tematické akcie

- Problémy budú viac neveriaci, ako inokedy

Mám veľa projektov, ktoré som rozvojovým oživiť naše pokrmy, vyplňte svoje osamelé večery a v prípade, že máte dojem dátum (Moc sa mi páči táto definícia!). Viem, že spočiatku sa zúčastňujú len "priatelia a rodina", ale som presvedčený, že čoskoro sa k vám taky ... Daj mi dôvod, aby upustila od robenie tak!

Nie je potrebné tráviť čas rozdeliť zložky, výpočet doby varenia alebo vymyslieť jedlo alternatívu k obvyklého neporiadku a budete "spolu ruka" v hlbinách kuchyni a pri výbere surovín (v prípade, že ste schopní) sú .. dokonca pripravené na okamžité použitie šľahačkou život najviac zdráhajú.

Nájdete tu takmer všetko, čo robí pre vás, Hovorím "takmer", pretože zvyšok budete musieť dať svojej fantázii. Nechcem ťa vidieť nudiť, jedlo môže byť dobré, liek pre dušu.

Mojím najväčším želaním je, aby vás v kuchyni, ako by ste boli pri kormidle galleon: agresívne, sebavedomá a úspešná!


Buďte pripravení na počiatku novej éry: éra rozumu


Triasť ... pirát je späť!


22 Reakcia na "Mission DR. Strangelove "

 1. Teraz Nechápte ma zle ... ale I LOVE YOU ^ _ ^ Poďme vážne: vy ste sila prírody a Maky hoci "čiastočne udržať rodinu" (v tom zmysle, že som nežijú spolu a Dany) vás nasledovať opäť ... nemôže dočkať recept !!

 2. Vďaka Franci!! Som si istý, že viete, ako sa množia dávkach oveľa lepší, než som vedieť, ako ich rozdeliť ^ _ ^

 3. Maky, dva riadky a milión správy.
  Krok úľavu z lekárskej správy zdesenie na situáciu s ESL, ale som rád, že čítať si tak nabitý a plný energie, len raz na budúcnosť.
  Veľa šťastia, bez ohľadu na to, aké sú vaše myseľ sa rozhodne porodiť, a môžete hneď pracovať :)

 4. Ste show! Nemám iné slová!
  V túto chvíľu som si ťa predstaviť ako hrdinka ságy stierg Larsson, najmä pre bochník panvicu, šíri sa a uhorky =)
  Akonáhle pochopíte, že vzduch môže prejsť, sme schopní dýchať a žiť spôsobom, ale stále kríva, časť je hotovo! Aj keď cesta bude stále dobre kĺbové späť obľúbený pirát!

  Veľké objatí

  LAVALLE

 5. Arabafelice v skutočnosti väčšina vecí, ktoré sa mi stalo počas dvoch týždňov po celý rok! Inge bude vždy súčasťou môjho života a budete počuť o doteraz (k vám zabrániť opusteniu sidrome ^ _ ^)

  LAVALLE: Vďaka drahá, teraz som venoval ukladanie galleon ... Nemôžem sa dočkať, až uvidím ho plávať do nových destinácií!

 6. Je pravda, že nie je žiadny blog, ktorý dáva ingrediencie pre nezadaných, a to aj keď je človek slobodný, aj keď niekedy je to len doma, môžete variť pre seba a je to? sľuda sa musí postarať o to, čo jete len v rodinách z 2 up!
  aspektom týchto zmien, som si istý, že bude úžasná!

 7. Herbi dicimo, že je viac "príručky pre prežitie pre ľudí, ktorí jedia sami" ^ _ ^ Nemôžem sa dočkať, až sa vrátim k vytvoreniu. Vďaka, vaše pripomienky sú mi nabíjania veľa!

 8. Neviem, čo na to povedať ... v tom zmysle, ospravedlňujem sa za prerušenie, ale som rád, že svoju silu.
  Je mi ľúto, "singlelaggine," ale zdá sa mi únavná práca neurónov, ktoré tienených všetky, z ďalších možností, potom som potešený.
  v podstate, aj keď viem, že za tú zatraceně mojej priamej skúsenosti (roky = 10), že úder príde po ňom, kedy sa všetky zvyky stanú chromý a potrebujete klin lepenky novú iniciatívu, Som rád, že čítať vaše návrhy.
  veľa šťastia do všetkých kútov srdca, práca v kuchyni!

 9. Vankúš sú tak drahé, snažím sa vždy obrátiť pozitívny vo všetkých nešťastí, ktoré prichádzajú zo života, ktoré mnohokrát, sú uvedené v podobe nových výziev alebo pozitívne stimli nestratiť zo zreteľa. Veľa šťastia na všetkých frontoch!

 10. Skvelé! Myslím, že miesto, kde by som sa zamkol vo svojom dome znova moltoooooo čas k zúfalstvu a jesť cestoviny ako hlavné jedlo s maslom a čokoládou sucha ako sladké. Budem sledovať s veľkou zvedavosťou (aj keď aj naďalej pokračovať variť pre 2 alebo 4 ... ale leserate sám kapitán občas ;)

 11. že Oomph! Brava, pozrite sa na nový recept

 12. Agnes: Naaaaaa, je dokončená v najlepším spôsobom pre nás oboch (asi 4 roky 4 roky a vždy som nalial potoky sĺz), ale nakoniec vyhrá pud sebazáchovy. Od ICETA pre vždy môžete vynásobte číslom 2 alebo 4 ^ _ ^

  Maia: ^ ____ ^

 13. Pozrite sa úzkostlivo všetky tieto novinky!
  Začiatok novej kapitoly môžu iba prekvapí a vy ste tak horibilné poplatok, ktorý bude iste :-)

 14. drahá, poslal som ti e-mail s propostina. Dajte mi vedieť, či ste dostali ;)

 15. Lorenz hovorí:

  Ahoj Maky,
  Budem sledovať len z niekoľkých málo miest, a ja chcem, aby sa vám moje najlepšie priania pre všetkých.
  Aj čakajú na zvedavé nové recepty (už som v pozícii, aby zálohe, ako mačky) a teraz budem hrať trochu mimo "s Agar (ale ja som sa učiť od tých, ktorí" tieto veci?).
  Veľkú pusu!

 16. katy: oni si účtujú veľa, toľko, že nemôžem ani spať. Len dúfam, že to nie je sklamať ľudí.

 17. agnes: prijatý e-mail! Je to krásny projekt, Contato dobre v tíme.

 18. Lorenz: vďaka za všetko, vedia, že sú užitočné nejakým spôsobom napĺňa moje srdce radosťou!

 19. perfektné! radi, že ste na palube. Od tejto chvíle však pre túto vec sme počuli iba e-mailom. Budete napísať krátky všetky podrobné informácie.

 20. Veľmi dobre!

 21. ale no tak ste rovnako ako fénix, vráti plná života s množstvom nápadov na hlave ..... ja by som povedal, že je pekný spôsob, ako sa pozerať dopredu, nikdy sa nevzdávaj! ciauzzzzz

 22. Vďaka Astro, našťastie ten, ktorý sa nevzdáva!

Required