Rizoto a improvizované pekelné chytrosti

by Maky | 25 dubna 2012 |

Ultimamene chyba, nebo mám žít trochu 'příliš často? Jsme přesvědčeni, že aby se tento rizoto se mi měsíc?! Vy chlapi, jeden den jsem si koupil mrkev, brambory vitelotte po týdnu, nemluvě, když jsem si uvědomil, že lednice byla prázdná a musel jsem doslova barcamenare v tomto oboru za použití mrkve trochu 'kulhat, fialové brambory , nasekané kopr a dno láhve vermutu (ne vlastnit kvalitní bílé víno).

Jak nechutné to? Ale ne, poezie extrém! Zjistil jsem, že pro nás vedure nejlepší vyčerpána nadčasové jsou mrkev a brambory, jsou odolné a jsou dobré "také od komárů." Je zřejmé, že mraznička je svatý ruka, koupil jsem kopru na trh, jsem nasekané a zmrazený v obálce, které mají být použity v případě potřeby.

Rizoto s nantesi mrkví, koprem a vermutu s bramborové lupínky vitelotte (brambory Francouzské vlákniny fialová). Rizoto, jak jsem již řekl dříve, zničehonic jako velkolepé jako déšť v slunečný den.

Ale jak jsem se, aby se tyto čipy s fialové odstíny hyper módě? Měli byste vědět, že singles mají tendenci hromadit spoustu bláznivých pekelných chytrostí, aby vyhovoval všem příležitostech, já hromadí gadgets kuchyně reperisco na eBay. Více podivné a víc se mi líbí, jako je tento kráječ dělat čipy v mikrovlnce, objev nesmírně užitečná!

Tyto gadgets dotčené vytváří čipy za šest minut pomocí obrovský potenciál mikrovlnné vytočené ven perfektní dávku pro ty, kteří v osamělé bivaku (vlastně jsem se spokojit pro krátké!). Snažil jsem se, aby mi čipů mrkev, cuketa, dýně a Daikon a jsou úžasné ... Dovedu si představit, že po tomto článku se mnozí z vás milovat jej a koupí ji za letu !!!

Teď chci vědět všechno o vás a vašich pekelných chytrostí zbytečných ... Já vím, že je máte, a já vím, kde jste je držet! Je to droga, která se neobejde bez, popadne vás, vy omráčení a veselý. E "z tohoto důvodu, že tyto věci mají všechny tyto lákavé colorini sparafleshati.

Force confessatemi vaše nákupy nejpodivnější a pamatujte, váš pirát nebere přestupku na cokoliv !!!

Tento recept je součástí kolekce

6 Reakce na "The rizotem improvizované a pekelných chytrostí"

 1. WOW! Brilantní!

 2. I Anhc'io brambory vitelotte za čekání na chvíli ", má být vařená ... je, že bych udělat něco speciálního, ale nemáte moc času na ně v této době ... doufáme, že vydrží dlouho ... cmq qsto rizoto vypadá fantasticky!

 3. Lorenz říká:

  Jaké krásné brambory vitellotte: Viděl jsem jim jen vařené kaší a já jsem neměl za to, že jsou modro-fialové venku. (Vlastně jsem nevěděl, že jste to říkat, že).

  Takže, moje nejlepší technologie v kuchyni bylo na chrastítka off-olivami ("Olive? Ale já potřebuji pro třešňový koláč" "Drahý, to chrastítka také ciligie. Říkali tak, protože to bylo nutné, dokonce dát mu název" " Ach, zadejte line-citrony, ale může také poškrábat pomeranče, bergamot, cedr, mandarinky, ...? "" No, ano. balící ho? ").

 4. Gratulujeme receptu !!!!! :)
  Ma.De.Co. jsme Vyrábíme a tržní brambory vitelotte pod "Purple Lady". Na naší stránce na Facebooku (facebook.com/madecogrottedicastro) budeme psát mnoho z našich receptů a video recepty. Často jsme publikovat recepty i ostatních uživatelů. Určitě budeme znát své vynikající recept pro naše fanoušky!
  Sledujte nás na Facebooku !!!

 5. Valentina:?! Jste vidět, že gadgety

  Agnese: žetony na rizoto jsme se nádherně, abbinameno nikdy nebyla vhodnější!

  Lorenz: nech hahaha mě umřít!

  Ma.De.Co. Srl: Díky za komplimenty. Lady Viola vědět, je na nějakou dobu, jsem rád, že přijeli ve Florencii, jsem doufal, že tak moc. Já navštíví vaši stránku na Facebooku, budete silným zastáncem ... to je skvělý produkt!

 6. Dobrý den, možná ne čas Priam jsem běžet do svého blogu, ale je to poprvé, co jsem něco '"trawled čtení tu a tam trochu" receptů ... Chci, aby se vám mé komplimenty pro nádherné recepty, které navrhujete, velmi originální a dobře udržované ... Jste velmi dobře a já jsem rád vaše přání experimentovat ... objetí, Martina

Zanechte odpověď