Rizoto improvizované a pekelné chytrosti

by máky | 25 dubna 2012 |

Mistake nebo ultimamene mám žít trochu "příliš často? Věříme, že aby se tento rizoto se mi měsíc?! Vy, jednoho dne jsem si koupil mrkev, brambory vitelotte po týdnu, nemluvě, když jsem si uvědomil, že lednička je prázdná, a musel jsem doslova barcamenare v této činnosti s použitím mrkev trochu "kulhat, fialové brambory , nasekané kopr a dno láhve vermutu (ne vlastnit kvalitní bílé víno).

To naštve pravdu? Ale ne, poezie extrém! Zjistil jsem, že pro nás to nejlepší vedure vyčerpaný nadčasový jsou mrkev a brambory, jsou odolné a jsou v pořádku "dokonce komáři." Je zřejmé, že mrazák je svatý ruka, koupil jsem kopr na trh, jsem nasekané a zmrazený v obálce které mají být použity v případě potřeby.

Rizoto s nantesi mrkev, kopr a vermutu s bramborovými hranolky vitelotte (French bramborová dřeň fialová). Rizoto, jak už jsem řekl dříve, z ničeho velkolepé jako déšť za slunečného dne.

Ale jak jsem se tyto čipy s fialové odstíny hyper módě? Měli byste vědět, že singles mají tendenci hromadit spoustu bláznivých pekelných chytrostí, aby vyhovovaly všem příležitostem, já se hromadí gadgets kuchyně reperisco na eBay. Více podivné a víc se mi líbí, jako je tento kráječ, který dělá třísky v mikrovlnce, objev velmi užitečný!

Gadgets dotčené vytváří čipy za šest minut za použití obrovský potenciál mikrovln chrlit perfektní dávku pro ty, kteří bivakovali na samotce (vlastně jsem se usadit v krátkosti!). Snažil jsem se, aby mi na čipy mrkev, cuketa, dýně a daikon a všechny jsou úžasné ... Dovedu si představit, že po tomto článku se mnozí z vás milují a budou kupovat létat !!!

Teď chci vědět všechno o vás a vašich pekelných chytrostí k ničemu ... Já vím, že je máte, a já vím, kde je držet! Je to droga, která se neobejde bez, popadne ty, ty omráčit a veselý. E "z tohoto důvodu, že tyto věci mají všechny ty lákavé colorini sparafleshati.

Force confessatemi vaše nákupy nejpodivnější a pamatujte, váš pirát se neurazil ničím !!!

Tento recept je součástí kolekce

6 Reakce na "O rizoto improvizoval a pekelných chytrosti"

 1. WOW! Brilliant!

 2. I Anhc'io brambory vitelotte za čekání na chvíli ", k vaření ... je to, že chci udělat něco speciálního, ale nemám moc času věnovat se jim v této době ... doufejme, že vydrží dlouho ... cmq qsto rizoto vypadá fantasticky!

 3. Lorenz říká:

  Jaké krásné brambory vitellotte: Viděl jsem jen vařené kaší a já jsem neměl za to, že jsou modré, fialové venku. (Ve skutečnosti, já nevěděl, že jste to nazvat).

  Takže moje nejlepší technologie v kuchyni byl chrastítka off-olivami ("Olive? Ale já potřebuji na třešňový koláč" "Vážení, chrastítka i ciligie. Říkali to, protože to bylo nutné, dokonce dát mu název" " Ah, zadejte line-citrony, ale také poškrábat pomeranče, bergamot, cedr, mandarinky, ...? "" No, ano. ho balící? ").

 4. Gratulujeme receptu !!!!! :)
  Ma.De.Co. jsme vyrábět a prodávat brambory vitelotte pod "Purple Lady". Na naší stránce na Facebooku (facebook.com/madecogrottedicastro) budeme psát mnoho z našich receptů a video recepty. Často se rovněž zveřejní recepty jiných uživatelů. Jistě budeme znát váš vynikající recept pro naše fanoušky!
  Sledujte nás na Facebooku !!!

 5. Valentina:?! Jste vidět, že gadgets

  Agnes: čipy na rizoto jsme byli úžasně, abbinameno nikdy nebylo vhodnější!

  Lorenz: ať hahaha mě umřít!

  Ma.De.Co. Srl: Díky za pochvalu. Lady Viola je znám delší dobu, jsem rád, že jsem přišel ve Florencii, jsem doufal, že tak moc. I navštíví vaše stránky Facebook, budete velkým příznivcem ... je skvělý produkt!

 6. Dobrý den, možná ne čas priam jsem běžet do svého blogu, ale to je poprvé, co jsem něco '"trawled čtení tu a tam trochu" receptů ... Chci, aby se vám poklonu za nádherné recepty, které navrhujete, velmi originální a dobře postaráno ... Jste velmi dobře a jsem rád, vaši touhu experimentovat ... obejmout, Martina

Napsat komentář