Improvizované pekelné chytrostí a rizoto

od Maky | 25.dubna 2012 |

Jsem špatný nebo ultimamene mi žít trochu 'příliš často? Jsme přesvědčeni, že aby se to rizoto mi trvalo měsíc! Vy, koupil jsem nějaké mrkev, brambory vitelotte po týdnu, nemluvě o tom, když jsem si uvědomil, že chladnička je doslova prázdná a já jsem musel barcamenare v této činnosti s použitím mrkev trochu "kulhat, fialové brambory , nasekané kopr a dno láhve vermutu (ne vlastnit kvalitní bílé víno).

Jak nechutné je to tak? Ale ne, poezie extrémní! Vedure jsem zjistil, že nejlepší čas pro nás jsou vyčerpány bez mrkev a brambory, jsou odolné a jsou dobré "i kulhat." Je zřejmé, že mrazák je dar z nebes, koupil jsem kopr na trh, jsem nasekané a zmrazený v obálce které mají být použity v případě potřeby.

Rizoto s nantesi mrkev, kopr a vermutu s bramborové lupínky vitelotte (francouzská bramborová vláknina fialové). Rizoto, jak jsem řekl dříve, z ničeho nic jako velkolepé jako déšť slunečný den.

Ale jak jsem se tyto čipy s fialové odstíny hyper módě? Měli byste vědět, že singles mají tendenci se hromadit spoustu bláznivých pekelných chytrostí, aby vyhovoval všem příležitostem, jsem stavět kuchyňské gadgets, které reperisco na eBay. Stále více a více se mi líbí divné, jako je tento kráječ, který dělá čipy v mikrovlnné troubě, najít velmi užitečný!

Aggeggino v otázce vytváří čipy za šest minut pomocí obrovský potenciál mikrovlnné trouby chrlit perfektní dávku pro ty, kteří bivakovali na samotce (ve skutečnosti budu spokojit krátké!). Snažil jsem se, aby mi čipy mrkev, cuketa, squash a ředkev a všechny jsou nádherné ... Myslím, že po tomto článku mnozí z vás budou milovat a budou kupovat za běhu!

Teď chci vědět všechno o vás a vašich pekelných chytrostí zbytečné ... Já vím, že je máte, a také vím, že tam, kde je držet! Je to droga, která se neobejde bez, chytne vás, můžete omráčit a veselý. E 'z tohoto důvodu, že tyto věci mají všechny ty lákavé colorini sparafleshati.

Síla confessatemi vaše nákupy nejpodivnější a pamatujte, že váš pirát není uražen nic!

Tento recept je součástí kolekce

6 Responses to "pekelné chytrostí a rizoto improvizovaných"

 1. Wow! Brilantní!

 2. I Anhc'io brambory vitelotte mimo, že očekává, že na chvíli "musí být vařené ... je to, že bych si něco speciálního, ale nemám moc času věnovat se jim v této době ... doufejme, že vydrží dlouho ... cmq qsto rizoto vypadá fantasticky!

 3. Lorenz říká:

  Jaké krásné brambory vitellotte: Viděl jsem jen vařené pyré a já jsem neměl za to, že jsou modro-fialové venku. (Abych řekl pravdu, nevěděl jsem, že se tomu říká, že).

  Takže, můj největší technologie v kuchyni byl postavil olivy-("Olive? Ale musím na třešňový koláč", "Honey, chrastítka i ciligie. Pojmenovali tak proto, že i když jste museli dát mu jméno" " Ach, jako citron řádku, ale oni mohou také poškrábat pomeranče, bergamot, cedr, mandarinky, ... "" No, ano. ho balicí? ").

 4. Gratulujeme k receptu! :)
  Jsme Ma.De.Co. výroba a trh brambor Vitelotte se značkou "Lady Violet." Na naší stránce na Facebooku (facebook.com / madecogrottedicastro) 'll přidat mnoho z našich receptů a video recepty. Často se rovněž zveřejní recepty ostatních uživatelů. Určitě dáme vám vědět, vaše vynikající recept našim fanouškům!
  Sledujte nás na Facebooku!

 5. Valentina: Už jste viděli, že aggeggino?!

  Agnes: čipy byly na rizoto, abychom se divit, abbinameno nikdy nebyl vhodnější!

  Lorenz: hahaha si mě umřít!

  Ma.De.Co. Srl: Díky za pochvalu. Lady Viola je znám již delší dobu, jsem rád, že jste přijeli do Florencie, doufal jsem, že tolik. I navštíví vaši stránku na Facebooku, budu jeden z vašich největších zastánce ... je to skvělý produkt!

 6. Dobrý den, možná to není čas priam jsem běžet do svého blogu, ale je to poprvé, co jsem se trochu '"trawled čtení tu a tam trochu" recept ... Dělám vám poklonu za skvělé recepty, které vám navrhnout, velmi originální a dobře postaráno ... Jsi velmi talentovaný a já rád vaše touha experimentovat ... objetí, Martina

Dovolená jeden Namítat