Rizoto a improvizované pekelné chytrosti

od Maky | 25 dubna 2012 |

Jsem špatný nebo ultimamene mi trochu žít "až příliš často? Věříme, že tuto rizoto se mi měsíc?! Vy, koupil jsem mrkev, brambory vitelotte po týdnu, nemluvě o tom, když jsem si uvědomil, že chladnička doslova prázdná a já jsem musel barcamenare v této činnosti s použitím mrkev trochu 'ochablé, fialové brambory , nasekané kopr a dno láhve vermutu (ne vlastnit kvalitní bílé víno).

Jak nechutné, že? Ale ne, poezie extrémní Vedure! Zjistil jsem, že nejlepší, co jsme strávili čas jsou mrkev a brambory, jsou odolné a jsou dobré, "dokonce i komáry." Je zřejmé, že mrazák je svatý ruky, koupil jsem kopr na trhu, jsem nasekané a zmrazené do obálky, které mají být použity v případě potřeby.

Rizoto s nantesi mrkví, koprem a vermutu s bramborových lupínků vitelotte (francouzská bramborová dřeň fialová). Rizoto, jak jsem již řekl dříve, odnikud tak efektní jako déšť v slunečný den.

Ale jak jsem se tyto čipy s fialové odstíny hyper módě? Měli byste vědět, že singles mají tendenci se hromadit spousta bláznivých pekelných chytrostí vhodný pro všechny příležitosti, stavím kuchyňské gadgets, které reperisco na eBay. Více podivné tím víc se mi líbí, jako je tento kráječ, který dělá čipy v mikrovlnné troubě, najít velmi užitečný!

Gadgets dotčené vytváří čipy za šest minut pomocí obrovský potenciál mikrovlnné chrlit perfektní dávku pro ty, kteří bivakovali na samotce (ve skutečnosti budu usadit v krátkosti). Snažil jsem se, aby mi čipy mrkev, cuketa, squash a ředkve a všechny jsou nádherné ... Myslím, že po tomto článku, mnozí z vás zamiluje a koupit za běhu !!!

Teď chci vědět všechno o vás a vašich pekelných chytrostí k ničemu ... Já vím, že je máte, a já vím, kde je udržet! Je to droga, která se neobejde bez, popadne, ty omráčit a veselý. E "z tohoto důvodu, že tyto věci mají všechny ty lákavé colorini sparafleshati.

Síla confessatemi vaše nákupy nejpodivnější a pamatujte, že váš pirát bere jako urážku na cokoliv !!!

Tento recept je součástí kolekce

6 Responses to "rizoto improvizované a pekelných chytrostí"

 1. Wow! Brilliant!

 2. I Anhc'io brambory vitelotte nad rámec očekávat trochu "k vaření ... je to, že bych si něco speciálního, ale nemají moc času věnovat se jim v této době ... doufejme, že vydrží dlouho ... Cmq qsto rizoto vypadá fantasticky!

 3. Lorenz říká:

  Jaké krásné brambory vitellotte: Viděl jsem jen vařené pyré a já jsem se domnívali, že jsou modro-fialové venku. (Abych řekl pravdu, jsem nevěděl, že se tomu říká, že).

  Takže moje největší technologie v kuchyni byla chrastítka off-olivové ("Olive? Ale já potřebuji na třešňový koláč" "Miláčku, chrastítka také ciligie. Nazývá se tak proto, že i když jste museli dát mu jméno" " Ach, jako citron řádku, ale také mohou poškrábat pomeranče, bergamot, cedr, mandarinky, ... "" No, ano. ho balení? ").

 4. Gratulujeme receptu !!!!! :)
  Ma.De.Co. jsme vyrábějí a prodávají brambory vitelotte se značkou "Lady Violet". Na naší stránce na Facebooku (facebook.com/madecogrottedicastro)'ll zakládat mnoho z našich receptů a video recepty. Často se také publikovat recepty od ostatních uživatelů. Samozřejmě, že jsme se dozvěděli o vaší vynikající recept pro naše fanoušky!
  Sledujte nás na Facebooku !!!

 5. Valentina: Viděli jste to miniaplikace?!

  Agnes: čipy na rizoto tam byl zázrak, abbinameno nikdy vhodnější!

  Lorenz: hahaha, že mě zabije!

  Ma.De.Co. Srl: Díky za pochvalu. Lady Viola je znám již delší dobu, jsem rád, že přijeli do Florencie, doufal jsem, že tolik. I navštíví vaše stránky Facebook, budete mít velký zastánce ... je nádherný výrobek!

 6. Dobrý den, možná to není čas Priam jsem běžet do svého blogu, ale je to poprvé, co se mi, že jsou trochu "" trawled čtení tu a tam trochu "recept ... udělám ti moje poklona za skvělé recepty, které navrhujete, velmi originální a dobře postaráno ... Jsi velmi talentovaná a já rád vaše touha experimentovat ... objetí, Martina

Dovolená jeden Namítat