Risotto cehennemi contraptions doğaçlama

e maky tarafından | 25 Nisan 2012 |

Ben yanlış mıyım yoksa ultimamene ben çok sık 'biraz yaşıyorsun? Biz bu risotto yapmak bir ayımı aldı inanıyoruz?! Siz, ben buzdolabı tam anlamıyla boş olduğunu fark etti ve ben biraz 'gevşek havuç, mor patates kullanarak bu iş barcamenare zorunda bahsetmiyorum, bir hafta sonra, patates vitelotte bazı havuç aldım , kıyılmış dereotu ve vermut şişe alt (kalite beyaz şarap sahip değil).

Nasıl iğrenç değil mi? Ama hayır, büyük şiir! Ben hiçbir zaman geçirdim iyi Vedure havuç ve patates vardır dayanıklı ve iyi olduğunu tespit ettik "Hatta topallamak." Açıkçası, dondurucu bir nimettir, ben dereotu aldım piyasaya ben kıyılmış ettik ve gerektiğinde bir zarf içinde donmuş kullanılır.

Nantesi havuç, patates cipsi vitelotte (mor Fransızca patates hamuru) ile dereotu ve vermut ile Risotto. Bir risotto, daha önce söylediğim gibi, güneşli bir günde yağmur gibi hiçbir yerde gibi muhteşem dışarı.

Ama nasıl mor tonlar hiper moda bu cips yapmak mı? Siz tek insanlar tüm ortamlar için deli cehennemi contraptions çok birikir eğilimi bilmeli, ben ebay objeler mutfak reperisco oluşturmak. Daha sıradışı, daha ben mikrodalga cips yapar bu dilimleme makinesi gibi onları seviyorum, inanılmaz derecede kullanışlı bulma!

Söz konusu araçlar yalnız bivouacked olanlar için mükemmel bir dozu çalkalama mikrodalga muazzam potansiyelini kullanarak altı dakika içinde cips oluşturur (aslında kısa razı olacak!). Bana cips havuç, kabak, kabak ve daikon yapmaya çalıştık ve ... Seni çok aşık ve anında satın alacak bu yazıdan sonra tüm harika tahmin edilmektedir !!!

Şimdi ... size ve yararsız cehennemi contraptions hakkında her şeyi bilmek istiyorum ben onları biliyorum ve bunları tutmak nerede biliyorum! Bu 'olmadan yapamaz bir ilaç, sen sersemletici ve neşeli kapmak. Bu şeyler tüm bu cazip colorini sparafleshati sahip olduğunu bu nedenle E '.

Kuvvet yaptığınız alışverişlerde garip confessatemi ve hatırlamak, korsan Hiçbir konuda suç alır !!!

Bu tarif koleksiyon parçasıdır

6 "pirinç Of ve doğaçlama cehennemi Mekanizmaları" cevapları

 1. Vay! Brilliant!

 2. Ben bazı 'piştiği ... Ben özel bir şey yapmak istiyorum ama ... umarım onlar uzun dayanabilir, bu süre içinde kendilerine ayıracak çok vaktim yok ki ... cmq qsto risotto harika görünüyor bekliyor ötesinde patates vitelotte Anhc'io!

 3. Lorenz diyor ki:

  Ne güzel patates vitellotte: Ben sadece pişmiş püresi görmüştü ve ben dışında mavi-mor olduğunu kabul etmemişti. (Aslında onlar seslenmek o olduğunu bilmiyordum).

  Yani, mutfakta benim en büyük teknoloji ("Zeytin? Ama ben bir kiraz pasta için gereken" off-zeytin çıngıraklar oldu "Bal, çıngıraklar da ciligie. Onlar vardı bile çünkü ona bir isim" "vermek için o çağırdı ah, limon hattı gibi, ama onlar da "? ..., portakal, bergamot, sedir, mandalina çizebilir" Şey, evet. Onu sarma? ").

 4. Tarifi için teşekkür ederiz !!!!! :)
  Biz Ma.De.Co. üretim ve marka "Lady Mor" ile patates Vitelotte pazarlamak. Facebook sayfamızı (facebook.com/madecogrottedicastro) biz bizim yemek tarifleri ve video tarifleri birçok göndeririz. Genellikle biz de diğer kullanıcılardan tarifleri yayınlamak. Tabii ki bizim hayranları için lezzetli tarifler öğreneceksiniz!
  Bizi Facebook'ta takip !!!

 5. Valentina Bunu gördün mü?! Gadget

  Agnes: Biz, abbinameno daha uygun olmamıştı merak edildi risotto cips!

  Lorenz: hahaha sen beni öldürüyorsun!

  Ma.De.Co. Srl: övgü için teşekkürler. Lady Mor Floransa'da gelmiş sevindim, bir süre onları biliyorum, seni çok umuyordum. Ben güçlü bir savunucusu olacak, Facebook sayfasını ziyaret edecek ... Bu harika bir ürün!

 6. Merhaba, belki de ben biraz 'ilk kez ben blogunuza içine çalıştırmak ancak Priam zamanı değil' burada okuma trawled ve orada küçük bir 'tarifi ... Ben övgü önerdiğiniz harika tarifleri için yaptığınız, çok özgün ve iyi ... bakım Sen çok yetenekli ve deneme ... bir kucaklama, Martina arzunuzu seviyorum

Bir Yanıt bırak