Risotto ve doğaçlama cehennemi Mekanizmaları

Maky tarafından | 25 Nisan 2012 |

Ben yanlış mıyım ya ultimamene ben çok sık 'Biraz yaşıyorsun? Biz bu risotto yapmak için inanmak bir ayımı aldı?! Siz, ben buzdolabı anlamıyla boş olduğunu fark etti ve ben havuç biraz 'gevşek, mor patates kullanarak bu iş barcamenare zorunda söz değil, bir hafta sonra, patates vitelotte bazı havuç aldım , kıyılmış dereotu ve vermut şişenin alt (kaliteli beyaz şarap sahip değil).

Nasıl iğrenç değil mi? Ama hayır, şiir aşırı! Vedure Biz hiçbir zaman geçirdim en iyi havuç ve patates vardır dayanıklı ve iyi olduğunu gördük "bile akreplerin tarafından." Açıkçası, dondurucu bir kutsal el, ben dereotu aldım piyasaya ben kıyılmış ettik ve gerekirse bir zarf içinde donmuş kullanılır.

Nantesi havuç, patates cipsi vitelotte (mor Fransız patates hamuru) ile dereotu ve vermut Risotto. Bir risotto, daha önce de söylediğim gibi, güneşli bir günde yağmur gibi hiçbir yerde gibi muhteşem dışarı.

Ama nasıl mor tonlar hiper moda bu cips yaptın? Ben ebay reperisco mutfak aletleri kurmak, single tüm durumlar için deli cehennemi contraptions çok uygun birikme eğilimindedir bilmeli. Ben mikrodalga cips yapar bu dilimleme makinesi gibi onlar gibi daha fazla garip, inanılmaz derecede kullanışlı bulma!

Söz gadget'lar tecride bivouacked olanlar için mükemmel bir doz (aslında kısa razı olacak) üzerinden çalkalama mikrodalga büyük potansiyeli kullanarak altı dakika içinde talaşlar oluşturur. Bana cips havuç, kabak, kabak ve daikon yapmaya çalıştık ve hepsi harika ... Ben bu yazıdan sonra sanırım, size pek çok aşık ve anında satın alacak !!!

Şimdi ben onları olduğunu biliyorum ... sana ve yararsız cehennemi contraptions hakkında her şeyi bilmek istiyorum ve bunları tutmak yeri biliyorum! Bu 'olmadan yapamaz bir ilaç, sen sersemletici ve neşeli kapmak. Bu şeyler tüm bu cazip colorini sparafleshati var bu nedenle e '.

Güç alışverişlerinizi garip confessatemi ve hatırlamak, korsan bir şey de hiçbir suç alır !!!

Bu tarif koleksiyon parçasıdır

"Risotto doğaçlama ve cehennemi contraptions" için 6 Cevapları

 1. Vay! Parlak!

 2. Ben ... 'biraz pişmiş olması beklenen ötesinde patates vitelotte Anhc'io ben özel bir şey yapmak isterdim ama şu anda onlara adamak için çok zaman yok ... umarım onlar uzun dayanabilir ki ... cmq qsto risotto harika görünüyor!

 3. Diyor Lorenz:

  Ne güzel patates vitellotte: Ben sadece pişmiş püresi görmüştü ve ben dışında mavi-mor olduğunu kabul etmemişti. (Ben böyle diyorlar olduğunu bilmiyordum Doğruyu söylemek gerekirse).

  Yani, mutfakta benim en büyük teknoloji çıngıraklar off-zeytin (oldu "Zeytin? Ama ben bir kiraz pasta için ihtiyacımız var" "Bal, ayrıca ciligie sallandı. Denilen oluyor yaşadığınız bile çünkü" ona bir isim vermek "çok ah, limon hattı gibi, ama onlar da "? ..., portakal, bergamot, sedir, mandalina çizebilir" Şey, evet. onu sararak? ").

 4. Reçeteye Tebrikler !!!!! :)
  Bu Ma.De.Co. üretim ve marka "Lady Violet" ile patates Vitelotte pazarlamak. Facebook sayfamızdan (bizim yemek tarifleri ve video tarifleri birçok sonrası facebook.com/madecogrottedicastro)'ll. Genellikle biz de diğer kullanıcılardan tarifleri yayınlamak. Tabii ki bizim hayranları için lezzetli tarif hakkında öğreneceksiniz!
  Bizi Facebook'ta takip !!!

 5. Valentina: Bunu gadget'lar gördün mü?!

  Agnes: bir mucize, abbinameno daha uygun olmamıştı vardı risotto cips!

  Lorenz: hahaha sen beni öldürüyorsun!

  Ma.De.Co. Srl: övgü için teşekkürler. Lady Viola uzun bir süre için zaten bunları biliyorum, ben onlar Floransa'da geldi ki sevindim, ben çok umuyordu. Ben Facebook sayfasını ziyaret edecek, harika bir destekçisi olacağım ... muhteşem bir ürün!

 6. Merhaba, belki de ben blogunuza çalıştırmak Priam zamanı değil ama onlar biraz vardır '"Burada okuma trawled ve orada küçük bir' tarifi ... Benim övgü önerdiğiniz harika tarifleri için size yapmak bana o ilk kez, çok özgün ve iyi ... bakım Sen çok yetenekli ve deneme ... Sarıl, Martina sizin arzu seviyorum

Bir Yanıt bırak