Doğaçlama cehennemi contraptions ve risotto

Maky tarafından | 25 Nisan 2012 |

Ben yanlış veya ultimamene ben çok sık 'biraz yaşıyor? Biz bu risotto bir ayımı aldı yapmak için inanıyorum! Siz, ben buzdolabı tam anlamıyla boştu ve ben mor patates, gevşek biraz 'havuç kullanarak bu iş barcamenare zorunda olduğunu fark edince söz değil, bir hafta sonra, patates vitelotte bazı havuç aldım , kıyılmış dereotu ve vermut şişenin alt (kaliteli beyaz şarap sahip değil).

Ne kadar iğrenç değil mi? Ama hayır, şiir aşırı! Vedure bizim için en iyi zaman, havuç ve patates olmadan bitkin dayanıklı ve iyi olduklarını bulduk "bile Topallamasını." Açıkçası, dondurucu bir nimettir, ben dereotu aldım pazara, I kıyılmış ettik ve gerektiğinde kullanılmak üzere bir zarf içinde dondurulur.

Patates cipsi vitelotte (Fransızca patates hamuru mor) ile nantesi havuç, dereotu ve vermut Risotto. Bir risotto, güneşli bir günde yağmur gibi hiçbir yerde gibi muhteşem dışında, daha önce söylediğim gibi.

Ama nasıl mor tonlar hiper moda ile bu yongaları yaptınız? Sen single tüm ortamlar için deli cehennemi contraptions bir çok birikir eğiliminde olduğunu bilmeli, ben ebay reperisco mutfak aletleri kurmak. Daha ben mikrodalga cips yapar bu dilimleme makinesi, bir bulgu son derece yararlı gibi, garip gibi!

Söz aggeggino (aslında ben kısa razı olurum!) Tecritte bivouacked isteyenler için mükemmel bir doz çalkalama mikrodalga büyük potansiyeli kullanarak altı dakika içinde cips oluşturur. Bana cips havuç, kabak, kabak ve daikon yapmak için denedim ve hepsi harika ... Ben bu yazıdan sonra size çok seveceksiniz ve anında satın alacak sanırım!

Şimdi senden ve senin Cehennem contraptions yararsız hakkında her şeyi bilmek istiyorum ... Ben onları biliyorum ve bunları tutun nerede ben de biliyorum! O 'olmadan yapamayacağı bir ilaç, sizi yakalar, sen stun ve neşeli. Bu şeyler tüm bu cazip colorini sparafleshati var bu nedenle E '.

Güç alışverişlerinizi garip ve hatırlamak confessatemi, korsan şey tarafından rahatsız değil!

Bu tarif koleksiyon parçası

"Doğaçlama cehennemi contraptions ve risotto" için 6 Yanıt

 1. Vay! Brilliant!

 2. Ben patates pişmiş bir süre 'için beklenen ötesinde vitelotte Anhc'io ... Ben özel bir şey yapmak istiyorum ama şu anda onlara ayıracak çok vaktim yok ki ... umarım onlar uzun dayanabilir ... cmq qsto risotto harika görünüyor!

 3. Diyor Lorenz:

  Ne güzel patates vitellotte: Ben sadece pişmiş püresi görmüştü ve ben dışında mavi-mor olduğunu kabul etmemişti. (Gerçeği söylemek gerekirse ben onlar seslenmek o olduğunu bilmiyordum).

  Yani, "Bal, ciligie da sallandı. Eğer ona bir isim vermek zorunda olsa da, çünkü bu adın", mutfakta benim en büyük teknoloji çekirdeksiz zeytin-("Zeytin? Ama ben bir kiraz pasta için gereken oldu" " ah, limon hattı gibi, ama onlar da portakal, bergamot, sedir, mandalina, ... "" Şey, evet. onu sararak? ") çizebilir.

 4. Tarifi için Tebrikler! :)
  Biz Ma.De.Co. üretimi ve markası ile patates Vitelotte pazarlamak "Lady Violet." Facebook sayfamızdan (facebook.com / madecogrottedicastro) On 'bizim tarifleri ve video tarifleri birçok sonrası edeceğiz. Genellikle biz de diğer kullanıcıların tarifleri yayınlamak. Kesinlikle bizim hayranları için lezzetli tarifi bildireceğiz!
  Bizi Facebook'ta takip et!

 5. Valentina: Bunu aggeggino gördünüz mü?!

  Agnes: cips bizi merak risotto vardı, abbinameno daha uygun olmamıştı!

  Lorenz: hahaha ölmeme olun!

  Ma.De.Co. Srl: övgü için teşekkürler. Lady Viola uzun bir süre için zaten bunları biliyorum, onlar Floransa'da gelmiş sevindim, ben çok umuyordum. Ben Facebook sayfasını ziyaret edecek, ben sizin en büyük destekçilerinden biri olacak ... bu harika bir ürün!

 6. Merhaba, belki de ben blogunuza çalıştırmak Priamos zamanı değil ama bana biraz olduğunu ilk kez, '"Burada okuma trawled ve orada küçük bir' tarifi ... Ben size teklif harika tarifleri benim övgü yapmak çok özgün ve iyi bakım ... Sen çok yetenekli ve ben deneme arzunuzu aşk ... Sarıl, Martina

Bir Yanıt bırak