Risotto doğaçlama ve cehennemi contraptions

e maky tarafından | 25 Nisan 2012 |

Hata veya ultimamene ben çok sık 'biraz yaşıyorsun? Biz bu risotto yapmak için inanıyorum bana bir ay sürdü?! Ben buzdolabı boş olduğunu fark etti ve ben tam anlamıyla, gevşek 'mor patates havuç biraz kullanarak bu iş barcamenare zorunda Sizler, bir gün ben söz, bir hafta sonra, patates vitelotte havuç aldım , kıyılmış dereotu ve vermut şişe alt (kaliteli beyaz şarap sahip değil).

Doğru berbat? Ama hayır, şiir aşırı! Ben Vedure bitkin zamansız bizim için en iyi havuç ve patates vardır dayanıklı ve ince olduğunu tespit ettik "bile akreplerin tarafından." Açıkçası dondurucu bir kutsal el, ben dereotu aldım pazara Kıyılmış ettik ve gerektiğinde bir zarf içinde donmuş kullanılır.

Nantesi havuç, patates cipsi vitelotte (mor Fransız patates hamuru) ile dereotu ve vermut Risotto. Bir risotto, ben daha önce de söylediğim gibi, güneşli bir günde yağmur gibi muhteşem yoktan.

Ama nasıl mor tonlar hiper moda ile bu fiş yaptın? Siz single tüm ortamlar için çeşitli deli cehennemi contraptions bir çok birikir eğiliminde olduğunu bilmeli, ben ebay gadget'lar mutfak reperisco birikir. daha garip ve daha çok mikrodalga cips yapar bu dilimleme makinesi gibi, gibi, bir keşif inanılmaz faydalı!

Söz konusu araçlar, altı dakika cips tecritte bivouacked olanlar için mükemmel bir doz çalkalama mikrodalga muazzam potansiyelini kullanarak oluşturur (aslında kısa razı!). Bana cips havuç, kabak, kabak ve daikondur ve almaya çalıştığımız tüm harika ... Ben bu yazıdan sonra size birçok seveceksiniz ve sinek satın alacak düşünün !!!

Şimdi ben onlara sahip olduğunu biliyorum ... Senin ve yararsız cehennemi contraptions hakkında her şeyi bilmek istiyorum ve bunları tutun nerede biliyorum! Bu 'olmadan yapamaz bir ilaç, sen, stun ve neşeli kapmak. Bu şeyler tüm bu cazip colorini sparafleshati olduğunu bu nedenle e '.

Kuvvet korsan şey tarafından rahatsız değil, alışverişlerinizi tuhaf confessatemi ve hatırlıyorum !!!

Bu reçete toplama parçasıdır

"Risotto doğaçlama ve cehennemi contraptions Of" 6 Cevapları

 1. VAOV! Parlak!

 2. Ben bir süre 'pişmiş için bekleyen ötesinde patates vitelotte Anhc'io ... umarım uzun dayanabilir ... Ben özel bir şey yapmak istiyorum ama bu kez onlara adamak için çok zaman yok olduğunu ... cmq qsto risotto harika görünüyor!

 3. Lorenz diyor ki:

  Ne güzel patates vitellotte: Ben sadece pişmiş püresi görmüştü ve ben dışarıda mavi-mor olduğunu kabul etmemişti. (Aslında, ben o onu aramak olduğunu bilmiyordum).

  Yani, mutfakta benim en iyi teknoloji ("Zeytin? Ama ben bir kiraz pasta için gereken" off-zeytin çıngıraklar oldu "Sevgili, aynı zamanda sallandı ciligie. Gerekli çünkü onlar bile bir isim" "vermek sözde ah, hat-limon yazın değil, aynı zamanda, ...? "portakal, bergamot, sedir, mandalina çizebilir" Eh, evet. Onu sarma? ").

 4. Tarifi Tebrikler !!!!! :)
  Bu Ma.De.Co. "Mor Lady" altında üretim ve pazar patates Vitelotte. Facebook sayfamızı (facebook.com/madecogrottedicastro) biz bizim yemek tarifleri ve video tarifleri birçok göndeririz. Genellikle biz de diğer kullanıcıların tarifleri yayınlamak. Biz kesinlikle bizim hayranları için lezzetli tarifi bilecek!
  Bizi Facebook'ta takip !!!

 5. Valentina:?! Bunu gördün araçlar

  Agnes: risotto cips biz acayip vardı, abbinameno daha uygun olmamıştı!

  Lorenz: hahaha ölmeme izin verme!

  Ma.De.Co. Srl: övgü için teşekkür ederiz. Lady Viola Ben çok umut, ben Floransa'da geldi sevindim, bir süre onları biliyorum. Ben Facebook sayfasını ziyaret edecek, büyük bir destekçisi olacağım ... harika bir üründür!

 6. Merhaba, belki Priam zaman blogunuza çalıştırmak ama ben biraz '"Burada okuma trawled ve orada biraz' tarifleri ... Ben teklif harika tarifleri için sana övgü yapmak istediğiniz ilk kez değil, çok özgün ve iyi baktım ... Çok iyisin ve ben deneme için arzu ... Sarıl, Martina gibi

Bir Yanıt bırak