Risotto ve doğaçlama cehennemi contraptions

e maky tarafından | 25 Nisan 2012 |

Ultimamene hata ya da ben çok sık 'biraz yaşıyorsun? Biz bu risotto yapmak için inanmak bana bir ay sürdü?! Ben buzdolabı boş olduğunu fark etti ve ben tam anlamıyla, gevşek 'mor patates havuç biraz kullanarak bu iş barcamenare zorunda Sizler, bir gün ben söz, bir hafta sonra, patates vitelotte havuç aldım , kıyılmış dereotu ve vermut şişe alt (kaliteli beyaz şarap sahip değil).

Nasıl iğrenç? Ama hayır, şiir aşırı! Ben bitkin zamansız bizim için Vedure iyi, havuç ve patates dayanıklı ve iyi olduklarını bulduk "pirelerden de." Açıkçası dondurucu kutsal bir yandan, ben dereotu aldım pazara Kıyılmış ettik ve gerektiğinde bir zarf içinde dondurulmuş kullanılır.

Nantesi havuç, patates cipsi vitelotte (mor patates Fransız hamuru) ile dereotu ve vermut risotto. Bir risotto, ben daha önce de söylediğim gibi, güneşli bir günde yağmur yerde gibi muhteşem dışarı.

Ama nasıl mor tonlar hiper moda ile bu fiş yaptın? Siz single tüm ortamlar için çeşitli deli cehennemi contraptions bir çok birikir eğiliminde olduğunu bilmeli, ben ebay gadget'lar mutfak reperisco birikir. daha garip ve daha ben mikrodalga cips yapma bu dilimleme makinesi gibi seviyorum, bir keşif inanılmaz yararlı!

Söz konusu araçlar mikrodalga yalnız bivouac olanlar için mükemmel bir doz dışarı dönüm büyük potansiyeli kullanarak altı dakika içinde cips yaratır (aslında kısa yerleşmek!). Bana cips havuç, kabak, kabak ve daikon yapmaya çalıştım ve ... ben bu yazıdan sonra birçoğunuz çok seveceksiniz ve anında onu satın alacak tüm harika hayal edilir !!!

Şimdi ben onlara sahip olduğunu biliyorum ... Size ve yararsız cehennemi contraptions hakkında her şeyi bilmek istiyorum ve bunları tutmak nerede olduğunu biliyorum! Bu 'olmadan yapamayız ilaç, sen, stun ve neşeli yakalar. Böyle şeyler tüm bu cazip colorini sparafleshati olması bu nedenle E '.

Kuvvet alışverişlerinizi tuhaf confessatemi ve hatırlıyorum, korsan şey de hiçbir suç alır !!!

Bu tarif koleksiyonunun bir parçası olan

"Risotto doğaçlama ve cehennemi contraptions" 6 Cevapları

 1. VAOV! Parlak!

 2. Bir süre 'pişmiş bekleyen ötesinde patates vitelotte Anhc'io ... Ben özel bir şey yapmak istiyorsunuz ama şu anda onlar için fazla zaman yok ... biz uzun dayanabilir umut ... cmq qsto risotto harika görünüyor!

 3. Lorenz diyor ki:

  Ne güzel patates vitellotte: Onları sadece pişmiş püresi görmüştü ve ben dışarıda mavi-mor olduğunu kabul etmemişti. (Aslında, bunu diyoruz olduğunu bilmiyordum).

  Yani, mutfakta benim en iyi teknoloji ("Zeytin? Ama ben bir kiraz pasta için ihtiyacımız var" off-zeytin çıngıraklar oldu "Sevgili, o da sallandı ciligie. Gerekli çünkü onlar bile ona bir isim" "vermek sözde Ah hat-limon yazın değil, aynı zamanda, ...? "portakal, bergamot, sedir, mandalina çizebilir" Şey, evet. Onu sarma? ").

 4. Tarifi Tebrikler !!!!! :)
  Biz Ma.De.Co. Biz, "Mor Lady" altında üretim ve pazar patates Vitelotte. Facebook sayfamızı (facebook.com/madecogrottedicastro) biz bizim tarifleri ve video tarifleri birçok göndeririz. Biz genellikle diğer kullanıcıların da tarifleri yayınlamak. Kesinlikle bizim hayranları için lezzetli tarifi bileceksiniz!
  Bizi Facebook'ta takip !!!

 5. Valentina:?! Bunu gördün mü gadget'lar

  Agnese: risotto cips biz harika, abbinameno daha uygun olmamıştı edildi!

  Lorenz: hahaha ölmeme izin verme!

  Ma.De.Co. Srl: övgü için teşekkür ederiz. Lady Viola O kadar çok umut, onlar Floransa'da geldi ki mutluyum, bir süre onları biliyorum. Ben güçlü bir savunucusu olacağım, Facebook sayfasını ziyaret edecek ... harika bir üründür!

 6. Merhaba, belki Priam zaman blogunuza çalıştırmak ama ben biraz '"Burada okuma trawled ve orada biraz' tarifleri ... Ben teklif harika yemek tarifleri için sana övgü yapmak istiyorum ilk kez değil, çok özgün ve iyi muhafaza ... Sen çok iyisin ve ben deneme arzu ... sarılmak, Martina gibi

Bir Yanıt bırak